Anna Popek cieszy się, że Kinga się nawróciła

i

Autor: Akpa Anna Popek cieszy się, że Kinga się nawróciła

Kinga Rusin idzie na wojnę z Anną Popek. Gwiazda TVP miażdży dziennikarkę

2021-11-24 15:53

Kinga Rusin (50 l.) bezceremonialnie zaatakowała Annę Popek (53 l.). Wszystko przez jej odmienne zdanie dotyczące uchodźców na granicy polsko-białoruskiej. Była gwiazda "Dzień dobry TVN" chce wpuścić imigrantów do Polski, gwiazda TVP wręcz przeciwnie. "Niemoralne i niechrześcijańskie są wypowiedzi Popek" - grzmi Kinga. Poprosiliśmy Annę Popek o komentarz. To, co odpowiedziała koleżance po fachu, szokuje.

Kinga Rusin, jak wiele gwiazd, niezwykle emocjonalnie podchodzi do konfliktu na polsko-białoruskiej granicy. Zdaniem dziennikarki, która przelała 30.000 złotych na trzy działające przy granicy organizacje, okrutne jest szczucie i zastraszanie wolontariuszy niosącym pomoc uchodźcom. Przy okazji wbiła szpilkę Annie Popek, która wyznała, że wpuszczanie uchodźców do Polski jest złym pomysłem. "Owszem, wszystkich wzruszają buzie niewinnych dzieci pokazywane z lubością w mediach, co gorsza także zagranicznych. Naiwnością jednak jest sądzić, że możemy pomóc tylko dzieciom i że pomagając im zrobimy dobry uczynek, a przy okazji zadowolimy własne sumienie. Przecież nie można odrywać dziecka od matki a matki od męża, bo to niehumanitarne i po ludzku okrutne" - wyznała Anna Popek. Gwiazda TVP obawia się, że uchodźcy, to podstawieni żołnierze. "Ale jeśli taki jest zamiar wroga? Aby weszli tu pod pozorem łączenia rodzin przebrani żołnierze? A co stałoby się, gdyby zajmowali tutaj domy, gwałcili kobiety, zabijali? Wiemy jak z własnymi obywatelami postąpił Łukaszenka, dlaczego sądzimy że wobec Polaków zmieni metody?" - dodała.

Rusin wbija szpilę Popek

Jej słowa od razu skomentowała gwiazda „Dzień dobry TVN”.

Niemoralne i niechrześcijańskie są wypowiedzi Ziemkiewicza (krytyka biskupów za chęć niesienia pomocy), Popek (straszy, że może to przebrani białoruscy żołnierze), Pawłowicz (pomoc to zdrada narodowa) czy Jakimowicza, który dopytywał podniecony o możliwość... strzelania. Niech Bóg osądzi ich wszystkich – grzmiała Rusin na Instagramie i nawiązała do Jana Pawła II: – Obrona granic to niejedyna powinność rządzących. Polska, kraj Jana Pawła II, powinna mieć serce - dodała.

Co na to Ania?

- Ja znam poglądy Kingi, bo ona prezentuje je powszechnie. Ale tym razem pojawiło się coś nowego, czyli nawiązanie do Jana Pawła II i bożej sprawiedliwości. Z tej wypowiedzi wynika, że Kinga Rusin wróciła na drogę wiary i szuka poznana Pana Boga, z czego naprawdę bardzo się cieszę. To wspaniałe - powiedziała "Super Expressowi" Ania Popek. 

ZOBACZ: Tomasz Karolak wszedł w nowy biznes. Może na nim sporo zarobić. Będziecie w szoku

Sonda
Po czyjej stronie jesteś?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany