Karolak: Tomasz Kapciuszek

i

Autor: Materiały prasowe Karolak: Tomasz Kapciuszek

Tomasz Karolak wszedł w nowy biznes. Może na nim sporo zarobić. Będziecie w szoku

2021-11-22 6:05

Tomasz Karolak (50 l.) ma głowę do interesów. Aktor, który zgarnia kokosy na filmach, serialach i reklamach, właśnie wszedł w nowy biznes, w którym został udziałowcem i zarazem ambasadorem. Zobaczcie na czym gwiazdor "Rodzinki.pl" ma szanse zarobić spore pieniądze. Będziecie w szoku.

Karolak od lat gra w filmach, serialach, a także prowadzi własny teatr "Imka", na który jak zdradził, rocznie wydaje około 2,5 mln. zł. Ale to nie jedyne jego aktywności zawodowe. Gwiazdor grywa również w reklamach, m.in. telefonii komórkowej, w której zastąpił Igora Kwiatkowskiego, występującego w kabaretach jako Mariolka. Teraz przyszedł czas na kolejny jego biznes. Jak dowiedział się "Super Express" król komedii romantycznych został udziałowcem i ambasadorem firmy produkującej zdrowotne, wygodne i modne obuwie dla dzieci, które sprzedawane jest jedynie przez internet. Jak udało nam się ustalić, aktor będzie miał procent od sprzedaży. - "Celem jest sprzedaż milionów par butów rocznie... Celem emisji akcji jest pozyskanie 2 milionów złotych" - czytamy w materiale prasowym firma Slippers Family.  Jeśli obuwie faktycznie tak dobrze się sprzeda, Karolak może znowu sporo zarobić.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek zapowiada nowy program w lekarskim kitlu. Będzie kontrowersyjnie

Don Vasyl przyjął bezdomnego pod swój dach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE