Klaudia El Dursi w trzeciej ciąży? Szczere wyznanie! Ma już wybrany kolor do pokoju

i

Autor: Podlewski/AKPA Klaudia El Dursi w trzeciej ciąży? Szczere wyznanie! Ma już wybrany kolor do pokoju

Celebrytka ma dwóch synów

Klaudia El Dursi w trzeciej ciąży? Szczere wyznanie! Ma już wybrany kolor pokoju

2022-09-25 13:52

Pochodząca z Bydgoszczy Klaudia El Dursi (33 l.) szturmem weszła do świata show-biznesu. Gwiazda "Top Model" jest od kilku lat gospodynią programu "Hotel Paradise", a także wziętą modelką. Na co dzień wychowuje wraz z partnerem dwóch synów - 13-letniego Dawida i 7-letniego Jasia. Piękna celebrytka nie ukrywa jednak, że marzy o córce. "Chcę te kiteczki robić" - wyznaje. Jest coś na rzeczy?

Klaudia El Dursi to w tej chwili jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce. To ona kilka lat temu podczas castingu do "Top Model" otrzymała złoty bilet, dzięki czemu z automatu trafiła do domu modelek. I choć sama w siebie nie wierzyła, to dotarła niemal do finału. Program okazał się dla niej furtką do wielkiej kariery - szybko dostała angaż w roli prowadzącej show "Hotel Paradise". Oprócz tego "skromna krawcowa" z Bydgoszczy [tak przedstawiała się na castingu do "Top Model" - przyp. red.] wciąż pracuje jako modelka, prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 800 tysięcy fanów, mieszka w okazałej willi teściów pod Bydgoszczą, a także jest mamą dwóch synów: 13-letniego Dawida, którego urodziła jako 20-latka i 7-letniego Jasia ze związku z jej obecnym partnerem, Jackiem Leszczyńskim. I choć wydawałoby się, że do szczęścia już niczego jej nie potrzeba, to gwiazda ma jedno marzenie, które ma zamiar już wkrótce spełnić: bardzo chciałaby mieć córeczkę.

Klaudia El Dursi chce powiększyć rodzinę. "Czas ucieka"

W wywiadzie, jakiego udzieliła portalowi "Plejada", przyznała, że miała zajść w ciążę w tym roku. "Miał to być ten rok. Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie maleje. Przenieśliśmy to na za rok" - zdradziła. 

CZYTAJ TAKŻE: Całkiem naga Klaudia El Dursi zajada się pizzą. Tak szaleje na festiwalu! [GORĄCE FOTO]

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Klaudia El Dursi planuje ciążę? "Chcę te kiteczki robić"

Klaudia El Dursi chciałaby urodzić córeczkę. Ma już nawet wybrany kolor jej przyszłego pokoju - jego ściany byłyby fioletowe. "Chcę te kiteczki robić" - przyznaje. 

CZYTAJ TAKŻE: Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko? Sypią się gratulacje. Jego żona odpowiada!

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany