Całkiem naga Klaudia El Dursi zajada się pizzą. Tak szaleje na festiwalu! [GORĄCE FOTO]

2022-07-17 20:51

Klaudia El Dursi to uczestniczka ósmej edycji "Top Model", gospodyni programu "Hotel Paradise" i osobowość medialna. Pochodząca z Bydgoszczy modelka i - jak mówiła o sobie w programie TVN - "skromna krawcowa", mijający weekend spędziła na festiwalu muzyki elektronicznej "Tomorrowland" w Belgii. Imprezę skończyła... nago, z pizzą. Podzieliła się odważnym zdjęciem!

Klaudia el Dursi w kolejnej ciąży?! Jej rodzina już niebawem się powiększy!

i

Autor: AKPA Klaudia el Dursi

33-letnia bydgoszczanka szturmem wkroczyła w celebrycki świat. "Skromna krawcowa", mama dwóch synów, próbowała swoich sił w ósmej edycji "Top Model". Już na castingu zachwyciła jurorów, którzy wręczyli jej Złoty Bilet, dzięki czemu nie musiała z nikim rywalizować o wejście do domu modeli. Choć sama uważała, że nie do końca pasuje do reszty uczestników i podkreślała, że ma niewielkie szanse na finał, odpadła dopiero tuż przed nim. Program jednak otworzył jej drogę do kariery i teraz El Dursi jest dumną prowadzącą program "Hotel Paradise". Celebrytka bardzo chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem na Instagramie, na którym jej konto obserwuje już ponad 820 tysięcy fanów. Ten weekend modelka wraz partnerem i znajomymi spędzała w Belgii, na festiwalu muzyki elektronicznej "Tomorrowland".

ZOBACZ TEŻ: Co zabrać na wakacje? Lista rzeczy niezbędnych podczas surlopu

Klaudia El Dursi ubrana tyko w pizzę

Gwiazda bawiła się doskonale: w kusym stroju wywijała wśród roztańczonego tłumu, popijała piwko i spędzała niezapomniany czas z przyjaciółmi, by ostatecznie wylądować nago... w wannie. I nie byłoby w tym niczego zaskakującego, gdyby nie fakt, że do wanny zabrała talerz z pizzą i to właśnie nią zakryła swoje nagie ciało. "Festiwal kończę w wannie, z pizzą. Najlepiej" - napisała celebrytka. Odważnie?

CZYTAJ TAKŻE: Kochanka Królikowskiego groziła Opoździe?! Wyciekły wulgarne wiadomości! Aktorka przerywa milczenie

Pizza bez drożdży. Jak zrobić proszkowe ciasto na pizzę? To proste!
Całkiem naga Klaudia El Dursi! Siedzi w wannie i zakrywa się tylko pizzą

i

Autor: Claudia El Dursi/Instagram

Klaudia El Dursi - kariera, synowie

Program "Top Model" nie był dla Klaudii El Dursi pierwszym zetknięciem ze światem show-biznesu. Modelka była przez jakiś czas "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego, zrobiła także sesję do magazynu "Playboy" oraz pojawiła się w paru epizodycznych rolach w polskich serialach. Na co dzień 33-latka jest mamą dwóch synów: 13-letniego Dawida z wcześniejszego związku oraz 8-letniego Jasia, którego ma z obecnym partnerem. 

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy, jak zginęła żona Donalda Trumpa. Lekarze mówią o tępym uderzeniu

Sonda
Lubisz pizzę?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany