Joanna Krupa nagrała piosenkę discopolo. Łobuzy „Dżoana”

i

Autor: YouTube: Łobuzy/Łobuzy ft. Joanna Krupa - Dżoana

Utwór "Dżoana" hitem sieci

Krupa gwiazdą disco-polo! Modelka zmieni branżę?! "Tekst głęboki jak dekolt Joanny"

2023-07-06 21:51

Joanna Krupa (44 l.) kojarzona jest przede wszystkim ze światem mody, a w szczególności z programem "Top Model". Tym bardziej celebrytka zaskoczyła wszystkich, gdy niespodziewanie pojawiła się w utworze disco-polo. Nie tylko wystąpiła z zespołem Łobuzy, ale nawet z nimi zaśpiewała! Utwór "Dżoana" hitem sieci, choć Krupa musi też liczyć się z nieprzychylnymi komentarzami. "Tekst głęboki jak dekolt Joanny", piszą złośliwie internauci. Nie zgadniecie, jaki jest przekaz piosenki. Ważna sprawa!

Joanna Krupa zyskała w Polsce największą sławę i rozpoznawalność za sprawą programu "Top Model". Łamańce językowe, wplatanie angielskich słówek w polskie zdania i błędy, które Krupa popełniała podczas wypowiedzi, dodawały jej uroku i sprawiły, że znana w wielu zagranicznych krajach modelka zyskała ogromną sympatię widzów. Jak się jednak okazuje, modeling to nie jedyna pasja, jaką ma Krupa. Razem z zespołem Łobuzy postanowiła bowiem nagrać... piosenkę. "Dżoana", bo taki tytuł nosi utwór, ma skłaniać do refleksji nad tematem ochrony zwierząt i zaangażowania w sprawy społeczne. I choć faktycznie w teledysku można takie nawiązania dostrzec, to sam tekst piosenki raczej nie ma z tym nic wspólnego. Jest też, jak na disco-polo przystało, dość... prosty. Fani są podzieleni.

Krupa gwiazdą disco-polo! Modelka zmieni branżę?! "Tekst głęboki jak dekolt Joanny"

Jak czytamy w opisie piosenki, ta wyjątkowa kolaboracja między zespołem Łobuzy, Joanną Krupą oraz DIOZ.PL "stanowi przykład artystycznej inicjatywy mającej na celu wywołanie pozytywnych zmian w społeczeństwie oraz wsparcie finansowe fundacji DIOZ.Pl". A teraz przyjrzyjmy się fragmentom tekstu.

- Może Ziemia jest płaska. Ale nie moja laska. Nie, nie, nie. Taka amerykańska. Chociaż z małego miasta U.S.A. - rapuje zespół Łobuzy. A później wchodzi zwrotka Joanny Krupy. - I don’t wanna jeść. I don’t wanna spać. I just wanna sialala all night - śpiewa modelka. Refren też jest niczego sobie. - Dżoa-nana-nana-nana. Tańczy na stole do ra-nana-nana na na. Dżoa-nana-nana-nana. Tańczy jak poje ana-nana-nana na nas.

Pojawiły się pierwsze krytyczne komentarze. "Tekst głęboki jak dekolt Joanny", napisał złośliwie jeden z "fanów". Ale większość osób pozytywnie odebrała piosenkę, internauci chwalą dystans do siebie Joanny i jej zaangażowanie w ważne sprawy. Modelka pokazała ponownie, że nie boi się z siebie śmiać. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Joanna Krupa nagrała utwór. Wcześniej śpiewała "CHWDP", czyli... "Chcę wam dać psa". A jak oceniacie tę inicjatywę? Zagłosujcie w poniższej sondzie.

Zobacz także galerię zdjęć: Joanna Krupa i Douglas Nunes rozstali się. Historia miłości

Sonda
Podoba Ci się utwór "Dżoana"?
Łobuzy i Joanna Krupa o charytatywnej piosence
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany