Od luksusów aż zapiera dech!

Lewandowscy w Hiszpanii. Siwiec w Meksyku, a Rozenek aż w Tajlandii. Tak wyglądają wakacyjne domy gwiazd!

2023-08-08 13:49

Coraz popularniejsze wśród polskich gwiazd jest posiadanie azylu zagranicą. Do szczęściarzy, którzy mogą pochwalić się wakacyjnymi willami lub apartamentami są między innymi: Ania i Robert Lewandowski, Natalia Siwiec, Agata Młynarska czy Agnieszka Radwańska. Zobaczcie, jak się urządzili!

Te polskie gwiazdy mają dużo szczęścia, bo posiadają domy w krajach, gdzie przez większą część roku jest ciepło i nie muszą martwić się o lokum podczas wakacji. Większość z nich wybrała Europę, ale zdarza się, że gwiazdy posiadają nieruchomości w na odległych kontynentach. Tak zrobiła na przykład Agnieszka Radwańska czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Zobaczcie, jak mieszkają polskie gwiazdy w swoich wakacyjnych willach!

Tak wyglądają wakacyjne domy gwiazd! Rozenek w Tajlandii, Siwiec w Meksyku!

Polskie gwiazdy bardzo często decydują się na zakup nieruchomości zagranicą. Wiele z nich wszystko relacjonuje na swoich mediach społecznościowych. Tak zatem możemy podejrzeć jakie gniazdko uwili sobie między innymi: Ania i Robert Lewandowscy, Agata Młynarka, Małgorzata Rozenek czy Natalia Siwiec, czy Robert Gawliński. Zobaczcie te zdjęcia, słoneczna i piękna pogoda aż wylewa się z ekranów!

Zobacz poniższą galerię: Wakacyjne domy polskich gwiazd

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”