Liber nagle wypalił z grubej rury! Co na to Sylwia Grzeszczak?! Tajemnicze sześć słów

2024-04-14 16:06

Sylwia Grzeszczak i Liber w zeszłym roku rozstali się po dziewięciu latach małżeństwa. W polskim show-biznesie uchodzili za parę idealną. Niestety, nawet ten - pozornie perfekcyjny związek - nie przetrwał. Kilka miesięcy po rozpadzie małżeństwa raper wydał nową piosenkę pt. "Wilk". Liber nagle wypalił z grubej rury! Co na to Sylwia Grzeszczak?! Na jej profilu na Instagramie pojawiło się tajemnicze sześć słow. Czy mają one związek z kawałkiem byłego?

Sylwia Grzeszczak i Liber współpracowali po rozstaniu. Stworzyli utwór "Motyle"

Sylwia Grzeszczak i Liber, czyli Marcin Piotrowski, we wrześniu 2023 roku wydali sensacyjne oświadczenie o rozstaniu. - Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy razem na scenę, tak jak miało to miejsce na festiwalu w Sopocie - czytaliśmy w komunikacie. Faktycznie zawodowo Sylwia Grzeszczak i Liber nadal grali w jednym teamie, czego efektem jest choćby znakomita ballada "Motyle", która z miejsca stała się wielkim przebojem. Słowa do tego przejmującego kawałka napisał właśnie Marcin Piotrowski. Uwagę fanów przykuł przede wszystkim refren. Doszukiwali się oni nawet ukrytego sensu piosenki.- - Czy to stracony czas? Tego nie powiem o Tobie nigdy. Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym - śpiewa Sylwia Grzeszczak. - Będę śnić o tobie, o naszych dniach, nieraz. Czy tak się musiało stać? W brzuchu motyle, a w sercu igły - tak brzmi kolejny fragment. To jednak nic w porównaniu do najnowszego kawałka Libera. Tym razem piosenka powstała bez udziału jego byłej partnerki. Raper sam śpiewa kawałek o intrygującym tytule "Wilk". 

Nowy utwór Libera "Wilk" odnosi się do Sylwii Grzeszczak? Piosenkarka zamieściła nietypową relację

Słowa najnowszego utworu Libera zastanawiają. Wielu fanów podejrzewa, że odnoszą się one do Sylwii Grzeszczak. Tego jednak nie wiemy. - Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuję już, że się włączył samotny wilk (...). Już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, żyję jak wilk (...). Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam "uciekać", w DNA kod - słyszymy w piosence "Wilk". Sylwia Grzeszczak po opublikowaniu kawałka Libera wrzuciła nietypową relację na Instagrama.  Widzimy w niej... watę cukrową i tajemnicze sześć słów: "Niech słowa mają smak cukrowych wat...". Czy ta sentencja ma coś wspólnego z "Wilkiem" Libera? Prawdę pewnie zna tylko Sylwia Grzeszczak. I raczej się nią nie podzieli... 

W naszej galerii prezentujemy wspólne zdjęcia Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak Instagram

i

Autor: Instagram Sylwia Grzeszczak Instagram
Tak zmieniała się Sylwia Grzeszczak
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki