Nagła śmierć gwiazdora! Miał wystąpić na Fame MMA, już nigdy nie zawalczy. Włodarz potwierdził!

2023-12-11 9:38

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła polskim internetem. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w sieci jako Łukasz Demon. 42-letni mężczyzna zasłynął jako tester piekielnie ostrych potraw. Jak wynika z informacji przekazanych przez specjalizującego się w temacie walk frikowych dziennikarza Michała Cichego, Łukasz Demon miał wystąpić na gali Fame MMA. Potwierdził to "potężny włodarz" organizacji Wojtek Gola. Nagła śmierć gwiazdora wszystko przekreśliła.

Łukasz Demon Motyka nie żyje. Testował ostre jedzenie na TikToku i YouTube

i

Autor: Instagram @lukaszdemon81

Łukasz Demon nie żyje. Tajemnicze okoliczności śmierci 42-latka

Informacja o tym, że Łukasz Motyka, czyli Łukasz Demon, nie żyje, obiegła internet 5 grudnia. Ci, który śledzą serwis YouTube, zapewne natknęli się na gwiazdora specjalizującego się w testowaniu wyjątkowo ostrych potraw. Okoliczności śmierci 42-latka są wyjątkowo tajemnicze. Zawodnik Fame MMA Marcin Malczyński skontaktował się ze znajomymi Łukasza Demona. Według ich relacji z popularnym YouTuberem nie było kontaktu. Mieli zapasowe klucze, więc weszli do mieszkania Łukasza Demona. Na miejsce przyjechała karetka i potwierdziła zgon gwiazdora internetu. O śmierci Motyki informował także Michał Cichy, dziennikarz, który od lat specjalizuje się w frikowych walkach. To właśnie on podał sensacyjną informację o tym, że Łukasz Demon miał walczyć w Fame MMA. Wiadomość potwierdził "potężny włodarz" organizacji Wojtek Gola. 

Łukasz Demon miał walczyć w Fame MMA. Wojtek Gola potwierdził

- Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024. Świeć Panie nad Jego duszą - napisał Michał Cichy. Wojtek Gola przed śmiercią Łukasza Demona zdążył się z nim spotkać. - Byłeś zawsze uśmiechnięty, pełen energii, miałeś tyle planów, tak bardzo cieszyłeś się, że w przyszłym roku wejdziesz do oktagonu... - napisał włodarz Fame MMA.  - Cieszę się, że mogliśmy się lepiej poznać. Spoczywaj w pokoju Łukasz - dodał Wojtek Gola. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia grobu Gabriela Seweryna