Magda Gessler ukrywała uszy pod burzą loków, aż do teraz. Odgarnęła włosy i zdradziła przykry sekret

2024-04-02 16:19

Magda Gessler, gwiazda programu TVN "Kuchenne rewolucje", pojawiła się w innej produkcji tej samej stacji - "Autentyczni". Restauratorka odpowiadała na pytania osób ze spektrum autyzmu. Przyznała się między innymi do tego, że nosi doczepy, ale ujawniła również sekret swoich... uszu. To dlatego ukrywa je pod burzą loków! Magda Gessler wyznała przykrą prawdę na ten temat.

Magda Gessler

i

Autor: Michał Baranowski/AKPA, TVN

Magda Gessler to znana i lubiana restauratorka, którą największą sławę w Polsce przyniósł program "Kuchenne rewolucje". Tym razem gwiazda zgodziła się wystąpić w innej produkcji stacji TVN - "Autentyczni". Odpowiadała w niej na pytania osób ze spektrum autyzmu, mówiąc między innymi o tym, ile waży lub czy ma prawdziwe włosy. Odmówiła udzielenia odpowiedzi jedynie na jedno pytanie - o to, co by zrobiła, gdyby dowiedziała się, że jest nieuleczalnie chora. A jakie informacje zgodziła się przekazać? Magda Gessler przyznała się do tego, że nosi doczepy, a jej włosy są zagęszczane, mimo że do tej pory zaparcie twierdziła, że jej burza loków jest naturalna. Wyznała też, że schudła 10 kilogramów i "nie czuje się gruba", a wręcz lekka jak piórko. Została również poproszona o odsłonięcie uszu, czego do tej pory zwykle nie robiła. Tym razem restauratorka odgarnęła włosy i wyjawiła przykry sekret dotyczący jej ucha. Okazało się, że to problem zdrowotny.

Magda Gessler ukrywała uszy pod burzą loków, aż do teraz. Odgarnęła włosy i zdradziła przykry sekret

Magda Gessler została poproszona o odsłonięcie uszy w programie "Autentyczni" przez Adama, który ją malował. Wtedy restauratorka postanowiła ujawnić przykry sekret. Pokazała, w jakim stanie jest jej ucho, które ukrywała pod burzą loków. Kryje się za tym smutna historia z chorobą w tle.

- Zobacz, co się stało z moim uchem. To jest kwestia tego, że używałam kolczyków, które nie do końca były złote. A ja jestem uczulona na metal, na miedź i on [kolczyk - red.] po prostu wyszedł razem z uchem - wyznała Magda Gessler.

Występ restauratorki w programie spotkał się z pozytywnym odbiorem w sieci. Jak piszą internauci, Magda Gessler pokazała się od ciepłej strony i cierpliwie odpowiadała na praktycznie wszystkie, poza jednym, pytania uczestników.

Zobacz galerię zdjęć: Magda Gessler nosi na głowie doczepy

Sonda
Powstanie film o Magdzie Gessler. Czy to dobry pomysł?
Pisanki, które wyglądają jak Magda Gessler

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki