Magdalena Schejbal

i

Autor: Akpa

Gwiazda w świetnej formie

Magdalena Schejbal wraca na salony! Zobacz, jak teraz wygląda

2023-03-17 11:28

Magdalena Schejbal pokazała się na czerwonym dywanie! Aktorka przyszła na uroczystą premierę najnowszego filmu "Wyrwa". Stylizacja Magdy Schejbal zachwyciła prostotą i elegancją. Ostatnio o aktorce było ciszej niż dawniej, ale to może być jej wielki powrót. Podoba ci się Magdalena Schejbal w nowym wydaniu?

Magdalena Schejbal na premierze filmu "Wyrwa". Dawno niewidziana aktorka zachwyciła stylizacją

Magdalena Schejbal zachwyciła fanów i fotografów! Gwiazda ostatnio rzadziej pojawiała się na salonach, ale teraz naprawdę zrobiła furorę. Aktorka przyszła na uroczystą premierę najnowszego filmu "Wyrwa". Stylizacja Magdy Schejbal zachwyciła prostotą i elegancją. Magda Schejbal miała na sobie czarną kreację z dekoltem, odsłaniającą jej zgrabne nogi, włożyła też czarne sandałki. Poza Magdaleną Schejbal na premierze filmu "Wyrwa" w reżyserii Bartosza Konopki pojawili się oczywiście aktorzy biorący udział w tej produkcji, tacy jak Tomasz Kot czy Karolina Gruszka. Film oparty jest na książce Wojciecha Chmielarza, autora "Żmijowiska".

Magdalena Schejbal. Kariera, debiut aktorki, dzieci. Kim jest znana aktorka?

Kim jest Magdalena Schejbal? To córka aktorów Jerzego Schejbala i Grażyny Krukówny. Zaczynała karierę w shobiznesie już jako dziecko w "Truskawkowym Studiu". W teatrze zadebiutowała rolą w adaptacji powieści Doroty Masłowskiej "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną" z Teatrze Wybrzeże. Znamy ją m.in. jako Sarę Mandel w "Na dobre i na złe". Występowałw w tym serialu w latach 2016-2018. Ma dwójkę dzieci, syna Ignacego (15 l.) i córkę Anielę (12 l.).

Sonda
Myślałeś/łaś kiedyś o pracy w branży filmowej?

QUIZ. Arcytrudny test o filmowej modzie męskiej. Jeśli wiesz jaki kapelusz nosił Indiana Jones, to masz jeden punkt

Pytanie 1 z 10
Humphrey Bogart w „Casablance” nosił głównie smoking. Ale jedna ze scen, która bardzo zapada w pamięć, to ta z prochowcem i kapeluszem nazywanym…
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany