Małgorzata Foremniak

i

Autor: AKPA

Małgorzata Foremniak: Nie szukam miłości na siłę

2015-07-27 12:32

Odkąd Małgorzata Formeniak sześć lat temu rozstała się z Rafałem Maserakiem, nie pojawiała się publicznie w towarzystwie żadnego mężczyzny. Aktorka przyznaje, że jest sama, ale nie zamyka się na miłość. Na nowe uczucie czeka cierpliwie.

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszy mąż Tomasz Jędruszczak, z którym ma córkę Aleksandrę zginął w wypadku samochodowym. Drugie małżeństwo z Waldemarem Dzikiem, z którym mają dwóję adoptowanych dzieci nie przetrwało próby czasu. Trzecim, poważnym parterem aktorki był Rafał Maserak. Gwiazda zakochała się z tancerzu podczas drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Para ukrywała się ze swoim uczuciem przez dwa lata. Dopiero w 2007 roku publicznie ogłosili, że są razem. Ten związek również nie przetrwał. Maserak zostawił Foremniak w 2009 roku. Od tamtej pory gwiazda nie była widywana z żadnym mężczyznom. W wywiadzie dla "Show" przyznała, że nie ma u jej boku żadnego faceta. - Jestem teraz sama i skupiam się na pracy - powiedziała. Nie ukrywa jednak, że chciałaby kogoś poznać. - Miłość, jeśli ma przyjść, to przyjdzie. Trzeba się na to otworzyć. Nie należy jej szukać na siłę. Co ma być to będzie - dodała.

Zobacz: Casting Mam Talent w Warszawie. Młodzieżowa Chylińska i wydekoltowana Foremniak

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE