Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w kusych szortach

i

Autor: AKPA/Baranowski, Instagram/@malgorzatakozuchowska_

Myśleli, że zapomniała spodni!

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie w kusych szortach. To oburzyło część fanów: "trzeba było się rozebrać do naga"!

2022-08-15 12:15

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Kobieta obecnie przygotowuje się do promocji filmu "Zołza", w którym zagrała główną rolę. Produkcja wejdzie na ekrany już we wrześniu 2022 roku. Kożuchowska znajduje w ciągu dnia chwile tylko dla siebie. Na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, relaksuje się przy kawie. Fotografia wprawiła jej fanów w osłupienie! Myśleli, że nie ma na sobie spodni!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność przyniosły jej role w filmach i serialach telewizyjnych, takich jak m.in. "M jak miłość", "Druga Szansa" i "Rodzinka.pl". W 2022 roku Kożuchowska pojawiła się na wielkim ekranie w filmach "Gierek" i "Krime story. Love story". Już we wrześniu zobaczymy ją w komedii "Zołza", w której gra główną rolę. 

Małgorzata Kożuchowska ostatnio wróciła z urlopu. Kobieta przygotowuje się do pracy nad promocją "Zołzy" i choć jej grafik jest bardzo napięty, jest w stanie wygospodarować w ciągu dnia chwilę na relaks. Na zdjęciach, które ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie widzimy, jak popija mrożoną kawę. Fotografie aktorki wprawiły niektórych z jej obserwatorów w osłupienie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że… nie ma na sobie spodni. W komentarzach możemy przeczytać:

Wszystko OK. Tylko teraz wszystkie celebrytki występują w samych koszulach… To taka moda teraz w Polsce?

Trzeba było do naga się rozebrać! Twoja epoka już minęła!

W rzeczywistości Kożuchowska założyła bardzo krótkie szorty, których kolor po prostu zlewa się z jej opaloną skórą. Kobieta musiała wyjaśnić to poruszonej części fanów.

Na szczęście zdecydowana większość komentarzy to komplementy i słowa zachwytu. Fani cenią w Małgorzacie Kożuchowskiej jej klasę, świetne wyczucie stylu, kobiecość i urodę.

Zgadzacie się z nimi?

Zobaczcie zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej bez makijażu!

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Sonda
Uważasz, że Małgorzata Kożuchowska jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE