Usta Małgorzaty Rozenek-Majdan

i

Autor: Akpa/EN Usta Małgorzaty Rozenek-Majdan -PRZED i PO

Małgorzata Rozenek już nie ma pełnych ust. ZDJĘCIA

2019-09-13 7:31

Małgosia Rozenek-Majdan (41 l.) znów zaskakuje wyglądem. Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym, aby zauważyć, że gwiazda TVN ma znacznie mniejsze usta niż jeszcze kilka tygodni temu. Duże wargi wyszły już z mody i ona doskonale o tym wie.

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze wie, co jest modne, a co nie. Zawsze jest świetnie ubrana, umalowana i uczesana. Wyraźnie polubiła też najnowszy modny trend stawiający na naturalność. Celebryci coraz częściej starają się go promować. Niektóre gwiazdy, taki jak Kinga Rusin (48 l.) czy Anna Mucha (39 l.), zrezygnowały z farbowania swoich siwiejących włosów.Niemodne stały się też nienaturalnie powiększane usta. Niedawno projektantka Ewa Minge (52 l.) ogłosiła fanom, że zmniejszyła sobie usta i jest z tego dumna. Rozenek-Majdan poszła tym śladem.

– W czasach, w których można sobie pozwolić na dowolną dawkę wypełniacza, nastała moda na naturalność. Wreszcie! W obecnym kanonie piękna usta naturalne to usta najbardziej pożądane. Żegnamy więc od dziś przysłowiowe „glonojady” – mówi nam Marcin Janusek, specjalista medycyny estetycznej z przychodni Zieniewicz Medical.

Rozenek nie ukrywa, że korzysta z zabiegów upiększających. Jej usta były dotąd pełne i namiętne. Ostatnio wyraźnie zmalały. Zmianę widać gołym okiem – zwłaszcza na zdjęciach z wielkiego balu TVN.

– Zgodnie z panującymi trendami możemy pochwalić piękną Małgorzatę Rozenek, której usta są ostatnio znacznie delikatniejsze i pasują do jej rysów twarzy – zauważa Janusek. My też lubimy taką naturalną Małgosię.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE