Marcin Miller Wigilię spędził w szpitalu!

i

Autor: AKPA/Piętka

Muzyk miał nietęgą minę!

Marcin Miller Wigilię spędził w szpitalu! "A boli i boli… Taki prezencik"

2022-12-25 18:12

Marcin Miller (52 l.) tegorocznej Wigilii nie spędził przy rodzinnym, świątecznym stole, a na szpitalnym łóżku! Co się stało?! Wokalista zespołu BOYS opublikował niepokojące zdjęcie ze szpitala, gdzie musiał poddać się dodatkowym badaniom. Nie mogło obejść się bez wsparcia fanów! Choć część z nich dowcipkowała, czy to kolejny "wypadek" z procentami w tle, nie zabrakło życzeń powrotu do zdrowia.

Marcin Miller wprost ze szpitalnego łóżka w Wigilię! Co się stało? Fani żartobliwie: "Pewnie ta nóżka skręcona po ostatnich baletach doskwiera"

Wigilia w szpitalu?! Olbrzymi ból doskwierał Marcinowi Millerowi na tyle mocno, że pomimo szczególnego momentu w roku zamiast dokładać sobie kolejnej porcji sałatki jarzynowej przy świątecznym stole, muzyk był zmuszony udać się do szpitala w Białymstoku, aby poddać się badaniu rezonansem magnetycznym.

„A boli i boli….”?‍♂️ taki prezencik od rezonansu magnetycznego? - pomimo spędzanych w szpitalu chwil poczucie humoru nadal dopisywało wokaliście zespołu BOYS, który żartobliwie nawiązał do jednego ze swoich hitów.

Pod zamieszczonym w mediach społecznościowych Marcina Millera zdjęciu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Jeden z nich nagrał nawet krótkie wideo, na którym kolęduje! Nie zabrakło życzeń udanych mimo wszystko świąt, a także szybkiego powrotu do zdrowia.

To może mniej skakania a więcej romantycznych i nastrojowych piosenek też są w wykonaniu Pana piękne chociaż uwielbiam wszystkie piosenki. Życzę na te święta dużo zdrowia i radości oraz dużo prezentów i mile spędzonych świąt z rodziną - pisała jedna z fanek.

Zdrowia....my po 50....Marcin tak mamy....??Jesteśmy Szaleni....Mówię wam...??Zdrówka I Zdrowych Świąt... - dodawała inna.

Świąteczny nastrój trzymał się nie tylko samego muzyka. Także i fani pozwolili sobie na żarciki!

Pewnie ta nóżka skręcona po ostatnich baletach doskwiera. Pozdrawiam serdecznie panie Marcinie i zdrowych spokojnych radosnych świąt Bożego Narodzenia - dowcipkowała jedna z nich. My także dołączamy się do życzeń!

O stan zdrowia Marcina Millera fani na szczęście nie muszą się już martwić. Muzyk zamieścił kolejne zdjęcia z wizyty w radiu, gdzie udzielał wywiadu. Kolejne dni świąt może już spędzić w rodzinnym gronie!

Sonda
Czy Tobie też zdarzyło się trafić do szpitala w święta?
Marcin Miller od 30. lat spędza Sylwestra bez żony. Kobieta w końcu postawiła mu warunek
Nasi Partnerzy polecają