Maria Reimann

i

Autor: facebook/Maria Reimann

Potworny żal

Polska aktorka utonęła na wakacjach i osierociła syna. Wyszły na jaw plany Marii Reimann. Serce pęka!

2023-07-24 17:11

Śmierć Marii Reimann wstrząsnęła całą Polską. 41-letnia aktorka, antropolożnka, publicystka i autorka książek miała w głowie wielkie plany. Niestety nie uda się już ich zrealizować. Maria Reimann utonęła na wakacjach i osierociła swojego ukochanego syna. Znajoma aktorki - Anna Golus, inicjatorka kampanii "Kocham. Nie daję klapsów" - zdradziła, jakie pourlopowe plany miała Maria Reimann. Serce pęka, gdy się to czyta!

Nie żyje Maria Reimann. Była osobą niedowidzącą

Maria Reimann nie żyje. Aktorka znana m.in. z filmu "Anatomia" i autorka książki ""Nie przywitam się z państwem na ulicy" utonęła podczas wakacji w Sardynii. Kobieta kochała morze i to właśnie w nim skończyła swoje krótkie życie. - Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 20 lipca odeszła od nas Marysia (Maria Reimann). Spędzała wakacje na Sardynii - jak zawsze i wszędzie - wśród przyjaciół. Zabrało ją ukochane przez nią morze. Umarła z miłości. Mamy ją w sercach i w pamięci. O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy w odrębnym poście - czytamy we wpisie podpisanym przez rodzinę i przyjaciół aktorki, która mimo że była osobą niedowidzącą, to znakomicie radziła sobie zarówno z wychowywaniem syna, jak i ze swoimi licznymi działaniami zawodowymi (Tu przeczytasz, kim była Maria Reimann). 

Maria Reimann miała plany po urlopie. "Już nigdy się z nikim nie przywita"

Znajoma aktorki, która utonęła w morzu, po jej śmierci ujawniła, jakie plany miała Maria Reimann. W osobistym artykule Anna Golus nazywa koleżankę "osobą z wyjątkowością", co idealnie pasuje do Marii Reimann. "W tym roku - gdy tylko wróci z wakacji we Włoszech - miała opowiedzieć nam o swoich najnowszych badaniach i o tym, jak to jest być dzieckiem wychowującym się w opiece naprzemiennej. Nie wróciła i nie wróci. Już nigdy z nikim się nie przywita, z nikim nie porozmawia, nie podzieli się swoją wiedzą, mądrością, wrażliwością i wyjątkowością" - napisała pełna smutku aktywistka. Serce pęka! 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z pogrzebu Janusza Weissa

Groby aktorów "Samych swoich". Żmijewski kręci prequel trylogii Sylwestra Chęcińskiego. Niezapomniani
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany