Maria Reimann

i

Autor: UW

Niewyobrażalna tragedia

41-letnia polska aktorka utopiła się w morzu na wakacjach! "Umarła z miłości"

2023-07-23 10:37

Nie żyje Maria Reimann. 41-letnia polska aktorka, a także antropolożka kultury i autorka książek utopiła się w morzu podczas wakacji na Sardynii. Wiadomość o jej śmierci przekazali w mediach społecznościowych członkowie jej rodziny i przyjaciele. Wpis o śmierci Marii Reimann chwyta za serce.

Nie żyje Maria Reimann. 41-latka utopiła się w morzu w Sardynii

Nie żyje Maria Reimann, kobieta wielu talentów - aktorka, tłumaczka, antropolożka kultury... 41-latka utopiła się w morzu na Sardynii. Była osobą niedowidzącą. O swoich perypetiach życiowych opowiadała bez żadnego problemu. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" spytana została o chodzenie na randki, gdy nie widzi osoby, z którą się spotyka. - Ja zwykle się zakochiwałam w znajomych i wtedy to nie jest problem, bo wszystko już wiadomo. Ale byłam raz na randce z internetu. Już na poziomie profilu randkowego jest z tym jakiś kłopot, jakby się coś ukrywało. Przecież próbujesz się zareklamować, więc nie piszesz o swojej wadzie. Było mi z tego powodu na tyle głupio, że jeszcze w drodze na randkę napisałam do tego gościa SMS-a, że jestem osobą niedowidzącą i będzie mi trudno go zobaczyć - zdradziła Maria Reimann (tu przeczytasz, kim była Maria Reimann), która miała na swoim koncie role aktorskie m.in. w filmie "Wytrwałość".  Była także współredaktorką książek "Dzieci i zdrowie. Perspektywa childhood studies" (z Magdaleną Radkowską-Walkowicz) i "Zespół Turnera. Głosy i doświadczenia" (z Ewą Maciejewską-Mroczek i Magdaleną Radkowską-Walkowicz). Maria Reimann była matką 14-letniego syna. 

Nie przegap: Okropna wiadomość! Nie żyje wspaniały polski aktor. Miał 84 lata

Informacja o śmierci Marii Reimann pojawiła się w mediach społecznościowych. "Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 20 lipca odeszła od nas Marysia (Maria Reimann). Spędzała wakacje na Sardynii - jak zawsze i wszędzie - wśród przyjaciół. Zabrało ją ukochane przez nią morze. Umarła z miłości. Mamy ją w sercach i w pamięci. O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy w odrębnym poście" - czytamy we wpisie.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z pogrzebu Jana Nowickiego

Polak ukradł ciało Chaplina, podwodny cmentarz i klątwa Titanica. Niezapomniani
Listen on Spreaker.