Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" właśnie urodziła. Dumny Paweł Bodzianny pokazał córeczkę. Imię dziewczynki zachwyca

2024-02-21 20:38

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to para, którą połączyło randkowe show TVP. Z programu wyszli we dwójkę, teraz ich rodzina składa się już z pięciu osób. Najmłodsza pociecha farmerów właśnie się urodziła. Dumny tata zaprezentował córeczkę w poście na Instagramie. Zdradził także wybrane już dawno imię dziewczynki. Internauci są zachwyceni!

Maarta Paszkin, Paweł Bodzianny, Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA/Instagram

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z najbardziej lubianych par, które połączył program "Rolnik szuka żony". Bohaterowie 7. edycji randkowego show od początku budzili ogromną sympatię widzów. Dzięki aktywności na Instagramie nie dają także o sobie zapomnieć. Chetnie dziela się kadrami swojego prywatnego zycia. Ubiegloroczny ślub pary, połączony z chrzcinami synka Adasia był bardzo medialny. Na weselu bawiła się Marta Manowska. Wkrótce potem zakochani ogłosili, że  oczekują kolejnego dziecka. Marta regularnie aktualizowała informacje o przebiegu ciąży, dokumentując w mediach społecznościowych rosnący brzuszek. Pod koniec roku podekscytowana przyszła mama wyznała fanom, że czeka na dziewczynkę i że poród przypadnie w okolicy walentynek.

Marta Paszkin urodziła. Dumny Paweł Bodzianny pokazał córeczkę

Kilka dni po świecie zakochanych dumny tata pochwalił się fotografia z nowonarodzoną córeczką. Zdradził również wreszcie, jakie imię wybrali z Marta dla swojej pociechy. "Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji - to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę. #dumny #tata #córeczka #baby #love" - czytamy w poście, pod którym posypały sie gratulacje. Do których i my się dołączamy. Witaj na świecie Gracjo. 

Zobacz galerię: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny! Piękna uroczystość

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony kwitnie w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

QUIZ. Jak dobrze znasz program "Rolnik szuka żony" i ich bohaterów?! Maksymalny wynik zdobęda prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Na początek łatwizna. W którym roku wyemitowany pierwszy odcinek programu?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki