Maciej Stuhr o relacjach z córką Matyldą

i

Autor: Akpa Maciej Stuhr o relacjach z córką Matyldą

Ma już 23 lata

Szok, kim została córka Macieja Stuhra. Co za strój!

2023-08-29 7:54

Maciej Stuhr (48 l.) zanim związała się ze znaną dietetyk Katarzyną Błażejewską, z którą ma syna Tadeusza (7 l.) przez 15 lat był mężem graficzki i aktorki Samanty Janas (46 l.). Para doczekała się córki Matyldy (23 l.). Studentka dziennikarstwa na razie nie poszła w ślady rodziców. Zadebiutowała jednak w czymś z czego słynie wiele pięknych kobiet.

Jej ojciec to popularny aktor, mama także ma za sobą karierę aktorską. Samanta Janas zagrała m.in. w "E=mc2", "Wszystkich świętych" i w "To my". Z wykształcenia jest graficzką i artystką multimedialna po Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie była też doktorantką. Po rozwodzie z Maciejem Stuhrem wyszła za mąż za  Jakuba Krupskiego, byłego wokalistę w zespołach Tune i Kamień Kamień Kamień.

Matylda Stuhr mogła pójść w ślady swojego znanego taty, ukończyła bowiem liceum filmowe przy Warszawskiej Szkole Filmowej ze specjalizacją aktorską. Wybrała jednak studia dziennikarskie na  Collegium Civitas. Interesuje się śpiewem, tańcem, aktorstwem, nurkowaniem z butlą, skokami narciarskimi, fotografią oraz tenisem - czytamy na jednym z serwisów internetowych.

Teraz została modelką. - Pokaz mody szlafrokowej - big festivalowski2. Jestę modelkę - napisała córka Macieja Stuhra na Instagramie i opublikowała zdjęcie z wybiegu. Fotografia pochodzi z 2. edycji Big Festivalowski, który odbywał się w dniach 18-20 sierpnia w Płocka. - Big Festivalowski to jedyny w swoim rodzaju miks jakościowej, pozytywnej twórczości, gdzie humor i smaczne dj-skie sety przeplatają się z praktyczną wiedzą. Festiwal, na którym niezobowiązującym elementem dress code’u jest szlafrok – niezależnie od tego, jak duży jest Twój wkład w polską kulturę i sztukę - czytamy na stronach organizatora.

Maciej Stuhr: Nienawidzę, że mój stary wsiadł za kółko po kielichu. Było też o trudnych relacjach z córką

Kondrat, Stuhr, Gajos, Wilczak nie mówili swoim głosem. Zaskakujące, kto ich dubbingował
Sonda
Czy uważasz, że Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska stanowią dobrane małżeństwo?
Listen on Spreaker.