Mąż Bogumiły Wander musiał sprzedać dom, by zapłacić za jej opiekę. Dramatyczne doniesienia o legendzie TVP: "Z trudem kontaktuje się ze światem"

2022-01-17 11:20
Mąż Bogumiły Wander musiał sprzedać dom, by zapłacić za jej opiekę. Dramatyczne doniesienia o legendzie TVP: Z trudnością kontaktuje się ze światem
Autor: AKPA Mąż Bogumiły Wander musiał sprzedać dom, by zapłacić za jej opiekę. Dramatyczne doniesienia o legendzie TVP: "Z trudnością kontaktuje się ze światem"

Krzysztof Baranowski był gościem w studio "Dzień dobry TVN". Mąż Bogumiły Wander podzielił się w programie informacjami o aktualnym stanie zdrowia żony, która choruje na Alzheimera. "Z trudnością kontaktuje się ze światem" - mówi załamany Baranowski. Wyznał też, że musiał sprzedać ich okazałą willę, by zapłacić za jej opiekę w specjalistycznym ośrodku. Poznajcie smutne szczegóły.

Bogumiła Wander była jedną z największych gwiazd TVP. Dziś przebywa w specjalistycznym ośrodku zamkniętym w Konstancinie. Legendarna prezenterka cierpi na Alzheimera i żyje już we własnym świecie. Nie wie nawet, że nie żyje jej ukochany brat Włodzimierz, który również zmagał się z tą samą co ona chorobą. Bogumiła Wander nie rozpoznaje też już własnego męża, który był jej miłością życia. 

Krzysztof Baranowski ostatnio gościł w studio "Dzień dobry TVN" i opowiadał o rejsie ku czci żony, w który wyruszy w maju.

- Wypływając, ja nie uciekam. Samotna żegluga to nie jest ucieczka od rzeczywistości, tylko wyjście naprzeciwko wyzwaniu, które ma się we krwi - przekonywał w rozmowie z Dorotą Wellman.

NIE PRZEGAP: Partner Agnieszki Włodarczyk przepuścił w kasynie majątek! W jedną noc stracił prawdziwą fortunę!

Mąż Bogumiły Wander potwierdził też doniesienia kolorowej prasy o tym, że sprzedał ich okazałą posiadłość. Pieniądze za nieruchomość przeznaczył na sfinansowanie opieki żony w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie.

- Taka jest prawda, to było niezbędne, nie mówiąc o tym, że taka piękna i okazała willa dla jednego człowieka to jest za dużo i za duże wydatki z tego wynikają, tak że bardzo jestem szczęśliwy z tego małego mieszkanka - mówi Baranowski.

Ujawnił też, że choć stan fizyczny jego żony jest dobry, to choroba totalnie wyniszczyła jej umysł.

- Rozmawiamy ze sobą, chociaż jest to rozmowa bez kontaktu. Jest w dobrej formie fizycznej, jest pod opieką lekarzy, ale z trudem kontaktuje się ze światem, tak że odwiedzam ją tak często, jak jest to możliwe. Nic więcej nie mogę zrobić - dodaje załamany mąż.

Krzysztof Baranowski przyznał też, że Bogumiła Wander nie jest świadoma faktu, że wypływa w rejs. Zobaczcie, jak wyglądała legenda TVP kiedyś i dziś na zdjęciach niżej. 

NIE PRZEGAP: Nie tak miało być! Powalające doniesienia o małżeństwie Grażyny Torbickiej!

Sonda
Czy Michał Wiśniewski powinien ponownie reprezentować Polskę na Eurowzji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE