Mąż Kaczorowskiej ujawnia prawdę o ich małżeństwie. Mówi o używkach i kryzysie

i

Autor: AKPA Mąż Kaczorowskiej ujawnia prawdę o ich małżeństwie. Mówi o używkach i kryzysie

"Co do chu*a jest ze mną nie tak?!"

Mąż Kaczorowskiej ujawnia prawdę o ich małżeństwie. Mówi o używkach i kryzysie

2023-01-24 17:15

Maciej Pela zamieścił w sieci wyjątkowo mocny wpis, w którym zwierzył się ze swoich problemów emocjonalnych. Mąż Agnieszki Kaczorowskiej przyznaje, że do tej pory o tym nie mówił, a jeśli już to robił, to w gronie najbliższych i był "pod wpływem substancji". "Co do ch**a jest ze mną nie tak?!" - pyta tancerz. Odpowiedział też na zaczepkę internauty, który wbił mu szpilę sugerując, że nie miałby takich odczuć przy kochającej kobiecie.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela często chwalą się w sieci swoim rodzinnym szczęściem. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci: 4-letnią Emilkę i 2-letnią Gabrysię. Dlatego post, który tancerz zamieścił właśnie w sieci, wywołał niemałe poruszenie. Do tej pory Pela wstydził się mówić o swoich problemach publicznie.

- Są rzeczy, których mówić mężczyźnie nie wypada. No, chyba że chce się w oczach większości społeczeństwa wyjść na miękką faję - rozpoczyna swój wpis.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej przyznał się do problemów z emocjami i z używkami.

- Oficjalnie nic nie mówiłem (a nieoficjalnie, jeśli już mówiłem o emocjach, to w nieodpowiedni sposób, pod wpływem nieodpowiednich substancji i w nieodpowiednich momentach)... długo bujałem się z całym, wewnętrznym, emocjonalnym bajzlem, infekując po drodze sporo osób. Efektem tego była towarzyszącą mi nieustająca myśl "co do ch**a jest ze mną nie tak" - stwierdził z brutalną szczerością.

Teraz nie wstydzi się już mówić o swoich emocjach czy problemach. Jednak musiał przejść długą drogę i ciężko pracować nad sobą, by "się podnieść".

- Teraz wiem o sobie nieco więcej i potrafię rozmawiać z najbliższymi o wielu emocjach. I przede wszystkim nie wstydzę się tego, co się ze mną dzieje. Jednakże taka wiedza oraz umiejętność przyszła do mnie o wiele, wiele za późno. Po drodze rozsypała mi się cała struktura, w której funkcjonowałem, zaryłem o dno i do końca sam nie wiem, czy z tego dna się w ogóle podniosłem. Ale to już moje story i moja droga - wyznaje Pela.

Swój wpis zakończył ważnym apelem.

- Wokół nas jest pełno facetów, którzy w życiu nie przyznaliby się do tego, do czego przyznałem się powyżej. Jeśli mój profil może nieść coś dobrego, to niech dziś przyniesie taki message: rozejrzyjmy się wokół i spójrzmy z uwagą na bliskich nam mężczyzn. Może akurat któryś z nich potrzebuje pogadać.

Jego wpis spotkał się w większości z pozytywnymi komentarzami internautów, jednak znaleźli się też tacy, którzy wykorzystali go do wbicia szpilki tancerzowi.

- Przy kochającej kobiecie takie poczucie? Przy życiu pełnym miłości i prawdy? Serio? - napisał jeden z internautów.

Maciej Pela postanowił odpowiedzieć na ten komentarz. Wyjawił, że w jego małżeństwie z Kaczorowską również przechodzili przez wiele kryzysów.

- Przy kochającej kobiecie również można przeżywać wzloty i upadki. I stając w prawdzie, oboje z Agą mieliśmy swoje wzloty i upadki. W każdym z tych momentów mieliśmy pełnię miłości i wsparcia. To, że się kochamy, nie wyklucza, że na naszych drogach pojawiają się różne wyzwania. Natomiast ważne jest to, że z naszej relacji płynie siła, która pozwala nam te wyzwania pokonywać - odpisał Maciej Pela.

Czytanie książek z happy-endem to cudowny lek!

Nie wierzysz? Posłuchaj podcastu Krystyny Mirek.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają