Piękna aktorka "M jak miłość" nago z szampanem. Tak spędziła swoje urodziny

2024-02-23 10:12

Monika Mielnicka skończyła 24 lata. Młoda aktorka znana z serialu "M jak miłość" pokazała jak spędzała urodziny. Czyżby były one samotne? Po zdjęciu z lampką szampana w wannie można byłoby tak wywnioskować. Ktoś jednak musiał jej zrobić zmysłowe zdjęcie na Instagrama.

Monika Mielnicka

i

Autor: AKPA

- Happy birthday to me🎂 #24 - napisała Monika Mielnicka na Instagramie publikując zdjęcia z wanny. Aktorka "M jak miłość" otoczona pianą z płynu do kąpieli trzymała w ręku lampkę z szampanem. Oprócz kawałka jej nagiego ciała mogliśmy zobaczyć jak wygląda jej łazienka oraz jakich używa kosmetyków. Wiadomo także, że Mielnicka w łazience ma... telewizor.  Przypomnijmy, że aktorka związana była z Oskarem Paradowskim, młodzieżowym wicemistrzem świata w pięcioboju nowoczesnym. Jakiś czas temu przyłapano Mielnicką z Adrianem Nkwamu, który brał udział w show TVN "Top model".

Monika Mielnicka znana jest z roli Lilki Banach-Mostowiak, byłej żony Mateusza (Krystian Domagała). Aktorka zagrała także w "Ojcu Mateuszu", "Komisarzu Alexie", "Na sygnale" i "Na Wspólnej" i "Powidokach". Na swoim koncie ma nagrodę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych "Open Place" w Rzeżycy za film "Odbicie".

Gwiazda "M jak miłość" ofiarą napaści seksualnej. Najpierw ją odurzył, a potem było tylko gorzej

Lilka z "M jak miłość" będzie miała dziecko! Radosną nowinę ogłosił chłopak Moniki Mielnickiej, Oskar Paradowski - ZDJĘCIA

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki