Naprawdę musi?

Nie do wiary, gdzie pracuje Piotr Pręgowski z Rancza w wieku 69 lat! Ile mu za to płacą?!

2023-06-13 15:28

Trudno wyobrazić sobie serial "Ranczo" bez Piotra Pręgowskiego, czyli Pietrka z Wilkowyj. Przez fanów charakterystyczny aktor kojarzony jest przede wszystkim z tym serialem, ale ma on na swoim koncie niezliczoną ilość ról filmowych. W ostatnich latach o aktorze jest jednak ciszej. Co się z nim dzieje? Nie do wiary, gdzie pracuje Piotr Pręgowski z Rancza w wieku 69 lat!

Piotr Pręgowski z "Rancza" miał bardzo groźny wypadek. "Szczęście, że wszyscy żyją i są cali"

Piotr Pręgowski to aktor, którego może nie każdy zna z nazwiska, ale jego twarz kojarzą chyba wszyscy. Zanim zyskał sławę dzięki swoim rolom, odnosił sukcesy w zapasach (w kategorii juniorów był nawet mistrzem Warszawy). Piotr Pręgowski przed pójściem na studia uzyskał dyplom technika mechanika obróbki skrawaniem. Przez lata charakterystyczny aktor zwykle łapał jakieś niewielkie role w produkcjach. Przełomem w jego karierze był angaż w kultowym serialu "Ranczo". Piotr Pręgowski szybko stał się wielką gwiazdą opowiadającej o losach mieszkańców wsi Wilkowyje produkcji. Co teraz dzieje się z aktorem? Niedawno Piotr Pręgowski miał bardzo groźny wypadek. - W karetce świat mi się zaczął wyciszać i oddalać, czułem, że zaraz stracę przytomność. Zapytałem ratowników, czy mi pękło serce, taki ból czułem - relacjonował aktor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". - Nieszczęście, że był wypadek. Szczęście, że wszyscy żyją i są cali. A mogło być różnie - podsumował gwiazdor "Rancza".

Ile Piotr Pręgowski zarabia na weselach? Gwiazdor "Rancza" jest zadowolony

Piotr Pręgowski już cztery lata temu wszedł w wiek emerytalny, ale z aktywności zawodowej nie rezygnuje, choć już nie jest tak popularny, jak w czasach świetności "Rancza". Okazuje się, że Piotr Pręgowski pracuje m.in. na... weselach. - Zaczyna się dla mnie sezon żniw letnich - imprezy miejsce, lokalne, dożynki, wesela. Aktor na weselu? Dlaczego nie! To genialne, eleganckie imprezy, które w niczym nie przypominają już obskurnej remizy z czasów PRL-u - stwierdził gwiazdor "Rancza". Ile Piotr Pręgowski zarabia na weselach? Spytany o to, czy dobrze płacą, odparł nieco tajemniczo. - Jestem zadowolony - tyle mogę powiedzieć. Warto pochylić się nad każdym groszem. Na pewno nie złapiecie mnie na ulicy z torebką za 160 tysięcy ani na plaży w stringach z kawałkami brylantów między pośladkami - skomentował z nutką ironii Piotr Pręgowski. 

Zmarli w zapomnieniu. Aktor "Rancza" i gwiazdorzy Barei. Niezapomniani