Natalia Siwiec

i

Autor: AKPA / Niemiec

Ale ten czas leci

Nie do wiary, ile lat skończyła córka Natalii Siwiec! To kopia matki

2023-08-21 13:01

Natalia Siwiec 11 lat zaczęła robić wielką karierę. Wszystko zaczęło się od Euro 2012, które rozgrywane było w Polsce i na Ukrainie. Piękna modelka została uznana za miss imprezy, prezentując się znacznie lepiej na trybunach, niż nasi piłkarze na boisku. Życie Natalii Siwiec gruntowanie sie zmieniło po tym, gdy została matką. Wydaje się, że było to niedawno, a tymczasem córka celebrytki jest już naprawdę dużą dziewczynką. Do tego wygląda jak kopia matki! Nie do wiary, ile lat skończyła córka Natalii Siwiec!

Natalia Siwiec - kariera, ciąża, dziecko

Natalia Siwiec niedawno skończyła 40 lat. Jej wielka kariera w świecie show-biznesu rozpoczęła się od Euro 2012. Polska reprezentacja prowadzona przez niezapomnianego Franciszka Smudę odpadła w rozgrywkach grupowych i - jak to często bywa w przypadku naszych piłkarzy - z dużej chmury spadł mały deszcz, a właściwie mżawka. Swoje pięć minut wykorzystała za to Natalia Siwiec, która przez rozgrywanymi w Polsce mistrzostwami Europy, była znana wyłącznie w kręgach modowych. Po Euro 2012 kariera modelki przyspieszyła niczym najnowszy model Ferrari. Natalia Siwiec grała w filmach, serialach, a nawet w teatrze. Do historii przeszły ostre sceny seksu, w których grała w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Sława sławą, ale siedem lat temu celebrytka musiała zmienić swoje życie. Natalia Siwiec zaszła w ciążę i urodziła córeczkę Mię, która jest jej największym skarbem. Dziewczynka właśnie skończyła 6 lat. Ale ten czas leci. 

Natalia Siwiec pokazała córkę w jej urodziny. Mia jest bardzo podobna do mamy

Z okazji urodzin córki Natalia Siwiec zamieściła wzruszający wpis na Instagramie i pokazała zdjecia Mii. Dziewczyna jest bardzo podobna do mamy. "Dziś kończysz 6 lat. Jesteś już tak duża i jednocześnie wciąż takim dzidziusiem potrzebującym mamy i taty, już tak dużo wiesz i jesteś wszystkiego tak ciekawa. Nawet już wiesz, jakie jest twoje przeznaczenie, jesteś kosmitką ze świetnym poczuciem humoru, kochasz modę, śpiew, gimnastykę, granie na pianinie, filmy, zwierzęta, ludzi, naturę… jesteś kreatywną gadułą, która, jak mi dziś powiedziałaś, jest zbyt wrażliwa. Nie zmieniaj się! Rozwijaj się i bądź lepszą wersją siebie każdego dnia" - napisała celebrytka. 

W naszej galerii pod artykułem prezentujemy gorące zdjęcia Natalii Siwiec z wakacji. Pod nimi znajduje się wpis modelki zamieszony z okazji urodzin córki

Bądź odważna!!! Wiecznie ciesz się z małych rzeczy, bo one tworzą największa magię życia i szczęścia. Przyciągaj cudownych ludzi i nigdy nie rezygnuj z siebie. Kochamy cię szalenie (wiem, że mówisz, że szalenie nie można, bo wtedy się zatracasz), ale właśnie taka jest nasza miłość do ciebie - szalona. Każdego dnia dziękujemy, że nas wybrałaś i że możemy doświadczać przebywania z tak cudnym i mądrym człowiekiem, który tak wiele nas uczy, będziemy przy Tobie zawsze, będziemy cię wspierać, dodawać ci skrzydeł, pokazywać świat i to jak można żyć, dziękujemy, że nas wybrałaś. Happy Birthday - dodała Natalia Siwiec. 

Koncert Sanah w Chorzowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany