Beata Kozidrak ogłosiła ZARĘCZYNY! Pokazała pierścionek.

i

Autor: instagram Beata Kozidrak ogłosiła ZARĘCZYNY! Pokazała pierścionek.

Co na to narzeczony?!

Nie do wiary, kto zaprosił Beatę Kozidrak na lunch! Ale szycha! "Mamy wiele planów"

2023-07-23 7:47

Beata Kozidrak od kilkudziesięciu lat jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. W jej życiu prywatnym jednak ostatnio nie działo się najlepiej. Przez swój pijacki rajd ulicami Warszawy straciła sympatię wielu fanów. Po rozstaniu z mężem Andrzejem Pietrasem udało jej się za to stworzyć nowy związek. Teraz wokalistka Bajmu pochwaliła się w sieci zaskakującą informacją. Nie do wiary, kto zaprosił Beatę Kozidrak na lunch! Ale szycha!

Beata Kozidrak w ostatnich latach przeżyła prawdziwy emocjonalny roller coaster. Wokalistka grupy Bajm po kilkudziesięciu lata małżeństwa rozwiodła się Andrzejem Pietrasem, a potem w książce "Beata. Gorąca krew" opisała burzliwe historie z ich życia. Prawdziwym szokiem dla fanów Beaty Kozidrak była informacja o tym, że ich idolka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W 2022 roku zapadł wyrok w tej bulwersującej sprawie. Zgodnie z nim Beata Kozidrak miała zapłacić 50 tys. zł grzywny i 20 tys. zł świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Do tego doszedł zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez 5 lat. W kwietniu tego roku z kolei gwiazda grupy Bajm ze sceny ogłosiła zaręczyny i dumnie zaprezentowała pierścionek. Teraz natomiast przekazała informację o tym, kto zaprosił ją na lunch. Włosy stanęły nam dęba. 

W naszej galerii prezentujmy zdjęcia prawdziwych włosów Beaty Kozidrak. Wokalista Bajmu od dawna nosi perukę. Dalsza część tekstu pod galerią

Beata Kozidrak zaproszona na lunch przez ambasadora Panamy

Beata Kozidrak pochwaliła się na Instagramie bardzo nietypowym zaproszeniem z wyższych sfer! - Ambasadorowi Panamy w Polsce spodobała się moja piosenka i… zaprosił mnie na lunch ! Mamy wiele planów, uwielbiam takie Inspirujące spotkania. Miłego dnia kochani - napisała tajemniczo wokalistka Bajmu, która do wpisu dołączyła z zdjęcie z ambasadorem Enrique Antonio Zarak Linaresem. Mamy nadzieję, że ani o lunch, ani o plany zazdrosny nie będzie narzeczony Beaty Kozidrak.

Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Artystka wygłosiła też oświadczenie