Nie żyje gwiazdor Polsatu i wokalista zespołu Chłopcy z Placu Broni. Jarosław Mikulski miał 52 lata

2023-11-29 16:25

Jarosław Mikulski nie żyje. Wokalista zespołu Chłopcy z Placu Broni i uczestnik show Polsatu "Bar VIP" zmarł w wieku 52 lat. "Po długiej chorobie zmarł Jarek Mikulski - dyplomowany trener regresingu, współautor wielu książek, knurowski celebryta oraz wokalista Chłopców z Placu Broni" - czytamy. Znane są już szczegóły jego pogrzebu.

Jarosław Mikulski

i

Autor: LUKASZ OSTALSKI/REPORTER

Nie żyje Jarosław Mikulski - wokalista zespołu Chłopcy z Placu Broni i uczestnik show Polsatu

O śmierci Jarosława Mikulskiego poinformował lokalny portal z Knurowa. "Po długiej chorobie zmarł Jarek Mikulski - dyplomowany trener regresingu, współautor wielu książek, knurowski celebryta oraz wokalista Chłopców z Placu Broni" - możemy przeczytać. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki programowi "Bar VIP" w którym wystąpił w 2004 roku. - Co chwilę były ukazywane i wyolbrzymiane sugestywnie nasze wady, „złe” zachowania – po to, by były jakieś kontrowersje, by program przyciągał widzów… A przecież to było oczywiste, że żaden uczestnik nie jest ideałem - wspominał po wyjściu z programu.

W programie został zauważony przez muzyków zespołu Chłopcy z Placu Broni do którego dołączył. Razem wystąpili na festiwalu w Sopocie w 2005 r.

Pogrzeb Jarosława Mikulskiego. Znamy szczegóły

Przyczyna śmierci nie została podana. Wiadomo, że pogrzeb odbędzie się w piątek 1 grudnia o godz. 10.30 w kościele pw. św. Cyryla i Metodego w Knurowie. Muzyk spocznie na cmentarzu komunalnym przy ul. 1 Maja.

Quiz. 100 pytań o polskim show-biznesie. 75/100 oznacza, że masz doskonałą pamięć!

Pytanie 1 z 100
Czy Polska kiedykolwiek wygrała Eurowizję (dla dorosłych)
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają