Trudne do wyobrażenia

Niepojęte, co robił w młodości Maciej Kurzajewski! Zdumiewające fakty. Kasia Cichopek musi się dowiedzieć!

2023-07-01 12:10

Maciej Kurzajewski przez lata znany był przede wszystkim jako dziennikarz sportowy. Wszystko zmieniło się, gdy wyszło na jaw, że prezenter TVP jest w związku z Kasią Cichopek, gwiazdą "M jak miłość" i "Pytania na śniadanie". Od tego czasu jego popularność związana jest przede wszystkim za słynną partnerką. Wcześniej Maciej Kurzajewski był mężem Pauliny Smaszcz. A przedtem? Niepojęte, co robił w młodości Maciej Kurzajewski! Zdumiewające fakty. Kasia Cichopek musi się dowiedzieć!

Maciej Kurzajewski - związek z Kasią Cichopek, małżeństwo z Pauliną Smaszcz, kariera w TVP

Maciej Kurzajewski zanim związał się z Kasią Cichopek, przez 14 lat był mężem Pauliny Smaszcz. Przez rozwodem jego życie prywatne raczej nie budziło większych emocji. Prezenter TVP wyrobił sobie solidną markę w telewizji, gdzie zajmował się przede wszystkim sportem. Widzowie kojarzyli go głównie ze skoków narciarskich (na ekranie pojawiał się już za czasów świetności Adama Małysza). Dziś wszyscy mówią o jego rozstaniu z Pauliną Smaszcz i kolejnych doniesieniach dotyczących jego związku z Katarzyną Cichopek. Po zaręczynach wszyscy czekają na to, aż zakochani się pobiorą. Niewiele natomiast mówi się o młodości Macieja Kurzajewskiego. A jest ona bardzo ciekawa. Trudno uwierzyć w to, czym zajmował się prezenter TVP. W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się Maciej Kurzajewski. 

Maciej Kurzajewski w młodości zdobył zaszczytny tytuł. Tarzamy się ze śmiechu

Okazuje się, że Maciej Kurzajewski to człowiek wielu talentów. O niektóre z nich raczej nikt go nie podejrzewał. Dziennikarz trenował kolarstwo i taniec nowoczesny, a także (uwaga!) śpiewał w chórze i grał na skrzypcach. To jednak nic w porównaniu z kolejnym zdumiewającym faktem z przeszłości Macieja Kurzajewskiego. W 1987 roku 15-letni wówczas Maciek zdobył zaszczytny tytuł "króla gier", który otrzymał od czasopisma "Bajtek", jednego z pierwszych wydawanych w Polsce popularnych czasopism poświęconych tematyce komputerowej. Patrząc dziś na Macieja Kurzajewskiego, gdy wyobrażamy go sobie "pykającego" w gry na wielkim komputerze czy śpiewającego w chórze, tarzamy się ze śmiechu. Przede wszystkim jednak zazdrościmy Kasi Cichopek partnera, który ma tak wiele talentów. Jeśli o nich nie wiedziała, koniecznie musi jej poznać!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany