Córka Ewy Błaszczyk w M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Kamila Gryca zdecyduje o dalszych losach Poli - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Córka Ewy Błaszczyk w M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Kamila Gryca zdecyduje o dalszych losach Poli - ZDJĘCIA

"Chciałam pozostać anonimowa"

Niewiarygodne, córka Ewy Błaszczyk przemówiła. Tak szczera, jak teraz nie była nigdy!

2023-08-14 14:08

Marianna Janczarska to córka Ewy Błaszczyk. 29-latka odziedziczyła po swojej mamie talent aktorski i możemy oglądać ją teraz w serialu "M jak Miłość". W jej życiu nie brakowało smutnych chwil. W wieku 6 lat odszedł jej ojciec, teraz skończyła pracę nad książką o nim. W ostatnim wywiadzie otworzyła się na temat tej straty. Tak szczera nie była nigdy!

Marianna Janczarska to córka Ewy Błaszczyk i Jacka Janczarskiego. Ojciec zmarł, gdy ona miała sześć lat. Niedługo po odejściu Jacka Janczarskiego w ich życiu doszło do kolejnej tragedii, w śpiączkę zapadała druga córka Ewy Błaszczyk, Ola. Ostatnio, Marianna napisała książkę "Jacek Janczarski i tak dalej i tak dalej". W najnowszym wywiadzie wróciła pamięcią do chwil z tatą. Nie brakowało wzruszeń i szczerych wyznań.

Córka Ewy Błaszczyk przemówiła. Z jej ust padły szczere słowa!

Marianna Janczarska napisała książkę, w którym wraca pamięcią do chwil ze swoim ojcem. W wywiadzie z "Wprost" opowiedziała jak mierzyła się z ciężkimi chwilami. Jak sama wyznała, były momenty, w których chciała zostać anonimowa.

- Były takie momenty, że chciałam pozostać anonimowa, ale spotykałam osoby, które doskonale orientowały się w tym, co wydarzyło się w naszym życiu. Dość dziwna i nienaturalna sytuacja, że przez obcą ci osobę obserwowana jesteś przez pryzmat dramatów swojej rodziny. Czasem chciano ze mnie na siłę zrobić osobę smutną - mówiła w rozmowie z "Wprost".

Aktorka dodała, że nie do końca dobrze pamięta swojego tatę, bo jak odszedł miała zaledwie sześć lat.

- Bo rzeczywiście tak jest, że moje wspomnienia związane z moim tatą nie są obecne w mojej głowie. Po prostu ich nie mam. W kółko odpowiadam jedno i to samo, że choć staram się przywołać cokolwiek, najmniejszą chwilę z zakamarków moich wspomnień, nie udaje mi się to, bo byłam sześcioletnim dzieckiem, gdy mój tata odszedł - dodała w wywiadzie.

Zobacz poniższą galerię: Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk

Ewa Błaszczyk opowiada o stanie zdrowia córki