Hakiel

i

Autor: SE/ AKPA

Wymowny komentarz tancerza

O ich romansie plotkuje cała Polska. Niewiarygodne, co teraz zrobił Marcin Hakiel. Będziecie w szoku!

2023-08-01 11:36

Od kilku dni media huczą o rzekomym romansie Marcina Hakiela i Magdaleny Stępień. Internauci prowadzą śledztwa, mające na celu potwierdzić ich płomienne uczucie. Oni cały czas konsekwentnie milczą. Ostatni post Magdaleny Stępień wywołał kolejną falę spekulacji.

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek związał się z tajemniczą Dominiką. Jakiś czes temu jednak, media obiegła informacja o tym, że tancerz nie jest już z nią. Od kilku dni Internet wrze na temat rzekomego romansu Hakiela z Magdaleną Stępień, obserwujący prowadzą śledztwa na ten temat. Mieli być razem w Gdańsku, świadczyły o tym podobne kadry zdjęć, a tancerz na jednym ze zdjęć pokazał nawet Magdalenę Stępień. Teraz w wymowny sposób skomentował jej nowe zdjęcie!

Marcin Hakiel i Magdalena Stępień są razem? Wymowny komentarz

Media i fani pytają zarówno Marcina Hakiela jak i Magdę Stępień o ich relacje. Oboje jednak milczą. Ostatnio była uczestniczka programu "Top Model" dodała post na Instagrama. Możemy tam zobaczyć komentarz tancerza.

- W życiu nie do końca chodzi o to, co nam się przytrafia, tylko co postanowimy z tym zrobić. Nigdy nie wiemy, czy za rogiem nie czeka na nas nowy rozdział. Koniec jest zarazem początkiem - napisał.

Internauci pochwalili tancerza za piękny i bardzo mądry komentarz. Jednak możemy być przekonani, że ten komentarz nie uciszy plotek o ich rzekomym związku.

Zobacz poniższa galerię:Marcin Hakiel pokazał wyrzeźbione ciało. Tancerz pręży mięśnie i wylewa siódme poty! "Aż miło patrzeć"

Komunia córki Cichopek i Hakiela