Tylko u nas

Opole 2023. Krzysztof Krawczyk Junior smutno o śmierci ojca. "Kto mi został z rodziny?"

2023-06-10 6:00

Krzysztof Krawczyk Junior wystąpił na 60. festiwalu w Opolu razem z zespołem Trubadurzy. Tuż przed koncertem odwiedził miejsca, w których upamiętniono pamięć po jego tacie. W Opolu znajduje się bowiem mural artysty. Krzysztof Krawczyk ma też swoją gwiazdę w słynnej opolskiej alei gwiazd. Dla jego syna pojawienie się w tych miejscach było wyjątkowo przykre. Sprawdźcie, co Krzysztof Krawczyk Junior powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Trudno uwierzyć, że minęły już dwa lata od śmierci Krzysztofa Krawczyka. I choć nie zobaczymy i nie usłyszymy go już nigdy na scenie, jego dzieło stara się kontynuować jego syn. Krzysztof Krawczyk Junior dołączył do zespołu Trubadurzy. W tym roku wystąpił z grupą podczas 60. festiwalu w Opolu. Kilka godzin wcześniej odwiedził ważne miejsca, w których upamiętniono pamięć po jego tacie - mural oraz aleję gwiazd. 

- Pierwszy raz widziałem ten mural. Wow. Mural mojego taty. Ta gwiazda na chodniku... To pamiątka po piosenkarzu. Ale przypomina mi to, że tata nie żyje, że go nie ma. Bo to moja rodzina, ojciec, tak? - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

W dalszej części rozmowy Krzysztof Junior Krawczyk wspomniał też o śmierci swojej mamy

ZOBACZ TAKŻE: Rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Nie uwierzycie, co znalazło się w jego trumnie

I choć Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa z Trubadurami, nie chcę zastępować taty i uważa, że nie powinien być do niego porównywany.

- Nie da się zastąpić. Żaden Tomasz nie będzie lepszy od Pawła, a Hieronim nie będzie lepszy od Zbyszka - mówi nam Krzysztof Krawczyk Junior. - Trubadurzy. OK. Stamtąd ojciec się wywodzi. To jest jak wspólne grono, ale każdy niech będzie sobą - dodaje.

Więcej w naszym wywiadzie prosto z festiwalu w Opolu!

Jakie plany muzyczne ma teraz Krzysztof Krawczyk Junior? Co jeszcze mówi o tacie? Sprawdźcie w naszym wideo.

Sonda
Czy będziesz oglądać Festiwal Opole 2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany