Krawczyk wystąpi w Opolu

i

Autor: Akpa Krawczyk wystąpi w Opolu

To będzie widowisko!

Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi w Opolu. Jeszcze niedawno miał problemy ze zdrowiem. Jak z jego kondycją?

2023-06-06 5:30

Wielkimi krokami zbliża się 60. festiwal piosenki w Opolu, podczas którego swój jubileusz 60-lecia obchodzić będzie legendarny zespół Trubadurzy. Niestety nie wszyscy członkowie grupy doczekali tej wiekopomnej chwili. Brakuje nieodżałowanego Krzysztofa Krawczyka (†74 l.), który swego czasu był jednym z głównych trzonów kapeli. Ale – jak dowiedział się „Super Express”, będzie miał zastępstwo – na scenie wystąpi jego syn Krzysztof Igor Krawczyk (50 l.).

Trubadurzy wracają do Opola

Nie ma chyba osoby, która nie kojarzy takich hitów jak „Znamy się tylko z widzenia”, „Przyjedź mamo na przysięgę” czy „Kasia”. Te nieśmiertelne przeboje wylansował zespół Trubadurzy na czele z Marianem Lichtman (76 l.) i niegdyś Krzysztofem Krawczykiem. Wszystkie numery zabrzmią w Opolu podczas jubileuszowego koncertu Trubadurów. Szykuje się wielkie widowisko i moc wspomnień.

Syn Krawczyka w opolskim amfiteatrze!

Jak dowiedział się „Super Express” na scenie nie zabraknie jednak wyjątkowego gościa - syna Krzysztofa Krawczyka. Do niedawna jego występ stał pod znakiem zapytania. Chodziło o jego zdrowie, a szczególnie o mocno nadszarpnięte nerwy. Mężczyzna jest schorowany, a sen z powiek spędza mu wciąż niezakończona sprawa spadkowa. - Krzysztof Krawczyk Junior czuje się już na tyle dobrze, że wystąpi z Trubadurami. Jego stan psychiczny znacznie się polepszył, a udział w wydarzeniu z pewnością będzie miał na niego pozytywny wpływ. Z przyjaciółmi ojca wykona utwory „Przyjedź mamo na przysięgę” i "Znamy się tylko z widzenia” – zdradziła nam osoba związana z produkcją festiwalu.

Jubileuszowa trasa Trubadurów

Zespół Trubadurzy obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Aż trudno uwierzyć, że grupa koncertuje już cztery dekady! Na przestrzeni czasu skład Trubadurów się zmieniał. Jego trzon stanowili jednak zawsze Marian Lichtman i nieżyjący już Krzysztof Krawczyk. Lichtman ubolewa, że jego przyjaciel odszedł tak wcześnie. Stara sie wspierać jego syna Krzysztofa Krawczyka Juniora. Z troski o jego zdrowie początkowo nie zaprosił go do wspólnego występu na opolskim festiwalu. Teraz jednak okazało się, ze Krawczyk Junior jest w całkiem dobrej formie. Wystąpi więc z legendarnym zespołem ojca.

Polecamy galerię zdjęć: Krawczyk wystąpi w Opolu

Marian Lichtman czule o Ewie Krawczyk: „Ewa może jeszcze być najwspanialszą macochą na świecie"
Sonda
Czy tęsknisz za Krzysztofem Krawczykiem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany