Co za makijaż!

Padliśmy na widok Stramowskiego. Na premierę "Oppenheimera" przyszedł w przebraniu Kena. Pomylił imprezy? [GALERIA ZDJĘĆ]

2023-07-21 21:20

Gorące premiery w polskich kinach przyciągają śmietankę towarzyską stolicy. Na jedną z imprez Piotr Stramowski (36 l.) wybrał się w przebraniu Kena. Towarzysząca mu Natalia Krakowska wyglądała, a jakże, jak Barbie. Kreatywnym przebraniom gwiazd smaczku dodaje fakt, że tak ucharakteryzowani przybyli na premierę... "Openheimera". Pomylili pokazy? Niekoniecznie!

Piotr Stramowski od jakiegoś czasu pojawia się niemal na wszystkich imprezach filmowych. Żadna premiera nie może się odbyć bez aktora i jego ślicznej partnerki. A ilekroć para pojawia się na salonach przyciąga uwagę, kreatywnym podejściem do tematu filmu. W ostatnim tygodniu w warszawskcih kinach miały miejsce dwie wyczekiwane premiery. W środę na ekranach kin zagościła "Barbie", w czwartek po raz pierwszy odbył się pokaz "Oppenheimera" Christophera Nolana. 

Piotr Stramowski jako Ken na premierze. Tak się ubrał nie na pokaz "Barbie" a "Oppenheimera"

Piotr Stramowski i Natalia Krakowska zwracali na siebie uwagę na obu pokazach za sprawą charakteryzacji. Na premierę Barbie przywdziali kostiumy jak ze szpiegowskiego filmu, wyróżniając się w ten sposób spośród cukierkowego tłumu, zaś na "Oppenheimera" przebrali się za Barbie i Kena, ponownie zwracając uwagę wszystkich. Na czwartkowej imprezie Stramowski był niemal nie do rozpoznania pod bardzo grubą warstwą pudru. Mocno zarysowana linia włosów, ostre brwi i ciemna kreska wokół oczu zmieniały jego twarz nie do poznania. Stój też wpisywał się w bajkową konwencję filmu o najsłynniejszej lalce świata. Aktor miał na sobie jasne spodnie, różowa koszulę i dżinsową kurtkę, na szyi artystycznie zamotał kolorową apaszkę, a w ręku dzierżył plastikowego jednorożca. Ken jak żywy ;). Jego partnerka wyglądała równie cukierkowo - do prostej, odsłaniającej sukienki w czarno-białe pasy dobrała różowe dodatki.

Galeria: Piotr Stramowski w przebraniu Kena na premierze "Openheimera" 

Piotr Stramowski u Jaruzelskiej o PRZYSZŁOŚCI W HOLLYWOOD
Sonda
Piotr Stramowski to według ciebie dobry aktor?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany