Paulina Smaszcz miażdzy Kurzajewskiego składając mu urodzinowe życzenia! Aż nam odebrało mowę

i

Autor: Instagram Paulina Smaszcz miażdzy Kurzajewskiego składając mu urodzinowe życzenia! Aż nam odebrało mowę

Masakra!

Paulina Smaszcz szokująco o tym, czego życzy DZIECIOM Cichopek i Kurzajewskiego! Aż nam odebrało mowę

2023-02-09 20:55

Paulina Smaszcz nie ustaje w atakach na byłego męża i jego nową partnerkę. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub, a do mediów docierają szczegóły ceremonii. Tymczasem "kobieta petarda" za pośrednictwem mediów złożyła zakochanym "gratulacje" w swoim stylu i w szokujący sposób powiedziała o tym, czego życzy przyszłym wspólnym dzieciom Maćka i Kasi... Jej słowa odbierają mowę.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ślubu, a do mediów dociera coraz więcej szczegółów ceremonii. Zgodnie z doniesieniami Świata Gwiazd para złoży sobie przysięgę małżeńską jeszcze tego lata. Zakochani mają pobrać się w słonecznej Grecji na malowniczej i przepięknej wyspie Leros. Co ciekawe, to ulubiona wyspa byłej żony prezentera - Pauliny Smaszcz, która całkiem często chwali się zdjęciami właśnie z tego miejsca. Wielce prawdopodobne jest zatem, że "kobieta petarda" będzie wypoczywać tam również w nadchodzące wakacje.

Portal skontaktował się z Pauliną, by dowiedzieć się, co myśli o kolejnych zaślubinach Macieja Kurzajewskiego. Smaszcz, która pod koniec stycznia publicznie złożyła Maćkowi życzenia z okazji 50. urodzin i wbiła przy tym szpilę, również tym razem nie mogła się powstrzymać.

"Kobieta petarda" zaczęła od gratulacji dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

– Bardzo się cieszę. Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwy, bo jak on będzie szczęśliwy, to jego dzieci też będą – powiedziała.

Dalej było jeszcze mocniej, bo Paulina nie omieszkała dodać życzeń dla przyszłych dzieci Kurzajewskiego i Cichopek. Smaszcz życzy im, by Maciej był dla nich lepszym ojcem, niż jest dla swoich synów z pierwszego małżeństwa.

Co o tym myślicie? Piszcie w komentarzach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany