Wszystko widać na zdjęciu

Katarzyna Cichopek szykuje się do ślubu. Zdradził ją jeden szczegół

2023-02-06 6:36

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu niemal każdej kobiety. Katarzyna Cichopek (41 l.) już przygotowuje się do tego magicznego dnia. Gospodyni „Pytania na śniadanie” trenuje, zdrowo się odżywia i efekty widać gołym okiem. Z dnia na dzień chudnie. Nawet palce jej wyszczuplały. Żeby nie zgubić pierścionka w śniegu, przełożyła go z palca serdecznego na środkowy. Musicie to zobaczyć.

Ptaszki ćwierkają, że Kasia wkrótce zostanie żoną Macieja Kurzajewskiego (50 l.). W listopadzie zeszłego roku zakochani zaręczyli się. Aktorka powiedziała „tak” w Nowym Jorku, gdzie razem z dziennikarzem spędzali magiczny urlop. Po powrocie z USA pojawili się w Teatrze Wielkim na uroczystej gali z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Ogromnego pierścionka z diamentami nie dało się ukryć. Z daleka błyszczał na serdecznym palcu zakochanej Kasi. Zakochani pielęgnują swoje uczucie i już mówi się o tym, że przygotowują się do ślubu. Jednak jak na razie żadne z nich nie skomentowało tych doniesień. Wszystko wskazuje więc na to, że chcą w tajemnicy cieszyć się swoim szczęściem. 

Teraz Katarzyna Cichopek postanowiła zadbać o formę. W ostatnich tygodniach możemy oglądać jej relacje na Instagramie, gdzie pokazuje, jak ostro ćwiczy. Kilogramy lecą w dół. Jest coraz szczuplejsza. Schudły jej nawet dłonie. Można to było dostrzec na zdjęciach zrobionych podczas jej spaceru po lesie z Maćkiem i dziećmi. Ogromny pierścionek powędrował z palca serdecznego na środkowy. Rączka tak schudła, że Kasia przestraszyła się, że najwyraźniej może go zgubić. Na szczęście znalazła rozwiązanie.

Nie ma się czemu dziwić, że gwiazda traci na wadze. W końcu gwiazda "M jak miłość" chce tego dnia wyglądać najpiękniej jak to tylko możliwe. Już nie możemy doczekać się jej zdjęcia w sukni ślubnej.

Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?

Maria wypożycza samochody do ślubu. Czy Pawelcowi uda się załatwić samochód na dziś?

Posłuchaj weselnej wkrętki ekipy VOX FM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają