Piękna dziennikarka niedawno odeszła z TVP, a teraz takie wieści! Karolina Pajączkowska już tego nie ukrywa!

2023-11-28 15:02

Karolina Pajączkowska to ostatnimi czasy jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek i dziennikarek. Szerokiemu gronu widzów dała się poznać jako prowadząca programy w TVP Info. Miała również okazje poprowadzić jeden z koncertów na festiwalu w Opolu. Niedawno zdecydowała się odejść z TVP. Teraz ogłosiła nowinę, po której fani będą wniebowzięci!

Karolina Pajączkowska

i

Autor: AKPA Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska powraca do show-biznesu. Swoją przygodę z telewizją zaczęła dobrych kilka lat temu, kiedy wystąpiła w drugiej edycji programu "Top Model", później pracowała w TVN Biznes i Świat. W 2019 roku przeszła do TVP. Jednak jakiś czas temu dziennikarka zdecydowała się rozstać z TVP z powodów osobistych. Teraz zdradziła, że poprowadzi swój własny autorski projekt. Będzie to wyjątkowy talk-show! Poznajcie szczegóły!

Karolina Pajączkowska powraca! Poprowadzi swój własny program!

Nowe talk-show zatytułowane będzie "Pajączkowska Show". Była dziennikarka TVP choć nie zdradziła, jak dokładnie będzie wyglądał jej format, swego czasu opowiadała publicznie o planach, które powoli przekuwa w rzeczywistość. Jak sama zapowiada, będzie to niesamowicie ciekawy format!

- Będą fakty z kraju i ze świata, ciekawostki, rozmowy. Jednym słowem to wszystko, co naprawdę ma znaczenie - przekazała w swoich social mediach.

Zobacz poniższą galerię:

Nasi Partnerzy polecają