Pies Rubików ubiera się u Prady

i

Autor: instagram Pies Rubików ubiera się u Prady

Czuć pieniądz!

Pies Rubików ma obrożę za 1500 złotych! "Ubiera się u Prady"

2023-03-09 8:16

To nie jest obroża za psie pieniądze! Piotr Rubik upewnił się w mediach społecznościowych, że wszyscy wiedzą, jakiej marki gadżet znajduje się na jego pupilu rasy labradoodle. Puchaty Coogie nie wkłada na szyję byle czego, a ubiera się u Prady. Tanio nie jest!

Pies Piotra i Agaty Rubików ma bajecznie drogą obrożę. Designerski gadżet kosztuje 1500 złotych

Piotr i Agata Rubikowie mają iście bajkowe życie, co skwapliwie relacjonują w mediach społecznościowych. Kiedy latają klasą biznes do Australii czy jedzą kawior, niektórzy zawistni internauci wypominają im, jak organizowali zbiórkę pieniędzy na wydanie płyty. Oni jednak nie przejmują się internetowymi hejterami i nie zamierzają ukrywać przed swoimi fanami zamiłowania do luksusu. Tym razem pałeczkę przejął Piotr Rubik. Pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie Coogie, pieska, który od pół roku jest członkiem rodziny Rubików. Zwierzak należy zresztą do niedawno utworzonej przez hodowców rasy labradoodle.

Pies Rubików ubiera się u Prady. Kompozytor ujawnia, że jego pupil pławi się w luksusie

Jak się okazuje, Coogie nie wkłada byle czego na swoją psią szyję. Piotr Rubik upewnił się w mediach społecznościowych, że wszyscy wiedzą, jakiej marki gadżety znajdują się na jego pupilu. Puchaty Coogie ubiera się u Prady! Ile kosztuje taka obróżka? Jak informuje "Pudelek", na oficjalnej stronie sławnej marki widnieje cena będąca równowartością 1500 złotych. Ale kto bogatemu psu zabroni?!

Sonda
Co myslisz o tak drogim prezencie dla psa?

Ile wiesz o psach? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Psy pocą się poprzez
Ile wiesz o psach? Sprawdź się! [QUIZ]
Pobił rekord świata w układaniu Kostki Rubika
Listen on Spreaker.