Wszyscy się za nią oglądali

Polska wokalistka zaszokowała ludzi na ulicy. Ramona Rey naprawdę tak się ubrała?! [ZDJĘCIA]

2023-06-17 5:00

Ramona Rey to jedna z najbardziej oryginalnych polskich wokalistek. Zaskakuje nie tylko na scenie, ale i poza nią. Gdy w tym tygodniu Ramona gościła w "Dzień dobry TVN", gdzie promowała swoją nową piosenkę, po występie wyszła na ulicę w scenicznym stroju i nic sobie z tego nie robiła. Wróciła do domu w białym kombinezonie i z parasolem, który przypominał wielką różową meduzę. Zobaczcie zdjęcia.

Ramona Rey od lat określana jest jako najoryginalniejsza wokalistka polskiej sceny. Jej muzyka wyprzedziła swoje czasy, a inne artystki wzorują się na nietypowym sposobie śpiewania Ramony. W piątek 16 czerwca w serwisach streamingowych swoją premierę miał nowy singiel artystki "To minie". To wakacyjny przebój, który porywa do tańca. Dwa dni wcześniej Ramona Rey promowała swój nowy utwór w programie "Dzień dobry TVN".

Polska wokalistka zaszokowała ludzi na ulicy. Ramona Rey naprawdę tak się ubrała?! [ZDJĘCIA]

Po wykonaniu piosenki wokalistka postanowiła wrócić do domu w swoich scenicznym stroju. Wyszła więc na ulicę w białym topie i spodniach dzwonach, ale piorunujące wrażenie zrobiły dopiero dodatki. Ramona Rey owinęła się dwoma różowymi szalami, a w rękach trzymała zwariowaną różową parasolkę z długimi wstęgami. Parasolka przypominała wielką meduzę. 

NIE PRZEGAP: Stalker grozi jej, że ją zabije. Ramona Rey poszła na policję. Szczegóły porażają!

Tak Ramona Rey promuje nową piosenkę

Przed studiem TVN na gwiazdę czekali jej fani. Po zrobieniu sobie z nimi kilku zdjęć, Ramona ruszyła przed siebie. I nie zwracała uwagi na to, że ludzie dziwnie się na nią patrzą. Niektórzy nawet podchodzili, by powiedzieć jej, że pięknie wygląda. Artystka z pewnością poprawiła paru osobom humor! 

Za sceniczną kreację Ramony Rey odpowiada projektant mody i stylista Sebastian Szarata, założyciel marki PO CO, a prywatnie partner Mariusza Kozaka z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Podoba wam się taka zabawa modą?

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała Ramona Rey oraz inne jej szalone stylizacje.

Sonda
Podoba ci się stylizacja Ramony Rey?