Powraca ulubiona komedia Polaków! W roli głównej... Maciej Stuhr. Co jeszcze wiemy o "Listach do M. 6"?

2024-03-04 17:49

"Listy do M." to z pewnością jedna z ulubionych komedii Polaków. Od premiery pierwszej części minęło już 13 lat, a popularność serii nie słabnie. Nic dziwnego, że producenci zdecydowali o powstaniu szóstej już odsłony. W jednej z głównych ról zobaczymy... Macieja Stuhra! Kto pojawi się u jego boku? Znamy szczegóły!

Maciej Stuhr

i

Autor: AKPA

Powraca ulubiona komedia Polaków! W roli głównej... Maciej Stuhr. Co jeszcze wiemy o "Listach do M. 6"?

Każda z kolejnych części "Listów do M." okazywała się kinowym przebojem. Pierwsze trzy znalazły się w dwudziestce najczęściej oglądanych filmów w kinach po 1989 roku. Gwiazdą "Listy do M." oraz "Listy do M.2" był Maciej Stuhr, który wcielał się w postać dziennikarza samotnie wychowującego syna. Jak informuje Świat Gwiazd - jego bohater powróci w szóstej odsłonie, która właśnie powstaje! Co ciekawe, aktor niezbyt przychylnie wypowiadał się na temat całej serii.

- Miałem rozmowę z producentami filmu "Listy do M.". Uważam, że pierwsza część była naprawdę przyzwoita i nie musimy się jej wstydzić. Teraz zamienia się to powoli w serial, z którego się troszkę wymiksowałem, bo brakuje mi tej odwagi - powiedział w programie Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Wygląda na to, że postanowił jednak zmienić zdanie i przyjąć propozycję od producentów. Kto jeszcze pojawi się w "Listy do M.6"? 

- Będzie Tomasz Karolak w roli świętego Mikołaja. A także Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat i Marysia Dębska z 5. części. Pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie i nowe twarze, które teraz są dyskutowane w gronie producentów – dodaje Świat Gwiazd.

Cieszycie się?

Tak zmienił się filmowy syn Macieja Stuhra:

Maciej Stuhr: Mój tata jest na OIOM-ie
Sonda
Lubisz filmy z serii "Listy do M"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki