Poznaliśmy scenariusz

Powstaje "Kogel Mogel 5"! Maciej Zakościelny pokazał pierwsze zdjęcia z planu

2023-08-23 13:37

To dopiero niespodzianka. Jak poinformował Maciej Zakościelny na swoim Instagramie, właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej części kultowej komedii "Kogel mogel". Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że po premierze czwartej odsłony mówiło się, że to koniec serii.

Powstaje "Kogel Mogel 5"! Maciej Zakościelny pokazał pierwsze zdjęcia z planu

Tego chyba nie spodziewał się nikt, nawet najwięksi fani serii "Kogel Mogel". Maciej Zakościelny poinformował, że jest na planie piątej części kultowej komedii: "Dziś już oficjalnie mogę powiedzieć, że odpaliliśmy zdjęcia do nowej części Kogla Mogla. Tęskniłem za moim ekscentrycznym Piotrusiem" - napisał aktor przy zdjęciu, na którym wystylizowany jest na filmowego Piotrusia Wolańskiego. Co ciekawe, jego bohater trzyma na rękach... dziecko! "Babyboom" - brzmi jeden z podpisów.

Zdjęciem z planu podzieliła się także jego filmowa żona, w którą wciela się Katarzyna Skrzynecka. "Kto zgadnie??? Oto buty do filmu. Jaka filmowa postać będzie chodzić w TAAAKICH butach??? Tym razem w roli głównej. Do jakiej najnowszej FABUŁY właśnie rozpoczęliśmy zdjęcia od 4 dni" - napisała.

Dziś już wiemy, że jest to piąta część filmu "Kogel Mogel"! "Super Express" dowiedział się nieoficjalnie, że fabuła komedii skupi się na losach Piotrusia i Marlenki. Myślicie, że wyjdzie zabawnie?

„Kogel Mogel 4”: Anna Mucha zdradziła pikantne szczegóły o filmie. Czym nas zaskoczy?
Sonda
Lubisz oglądać polskie filmy?