Przemek Kossakowski znika z mediów

i

Autor: Instagram Przemek Kossakowski znika z mediów

Przemek Kossakowski znika z mediów! Szokujące szczegóły! "Nie wiem, czy w ogóle wrócę"

2022-04-19 16:30

Przemek Kossakowski (50 l.) ostatnio przechodził dość trudne chwile. Niedawno zaangażował się w kolejny program TTV, który prowadził z Barbarą Kurdej-Szatan. Teraz nieoczekiwanie wydał oświadczenie, w którym poinformował o zawieszeniu swojej kariery telewizyjnej. Kossakowski nie wyklucza, że w ogóle już nie wróci na ekrany. Poznajcie szczegóły.

Wygląda na to, że 50. urodziny i rozwód z Martyną Wojciechowską skłoniły podróżnika do refleksji na temat przyszłości. We wtorek, 19 kwietnia, Przemek Kossakowski wydał oświadczenie, w którym poinformował, że zamierza zniknąć z mediów. 

- Dziś chcę poinformować o zawieszeniu mojej telewizyjnej aktywności - zaczyna swój wpis Przemek Kossakowski. - Decyzję podjąłem z dwóch bardzo ważnych dla mnie powodów. Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić.

Podróżnik nie wyklucza tego, że być może już nigdy nie zdecyduje się na powrót do telewizji i podziękował swoim dotychczasowym współpracownikom.

- Nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to co nazywam ,,zawieszeniem" miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali. (...) Dziękuje wszystkim ludziom TTV z którymi od pierwszego dnia współtworzyłem stacje. Pamiętam jak nikt w nas nie wierzył. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, jestem dumny że mogłem być częścią tej niezwykłości. (...) - napisał Przemek Kossakowski.

Jesteście zaskoczeni jego decyzją?

Sonda
Czy będzie Ci brakować Kossakowskiego?
Przemek Kossakowski POGRĄŻONY przez kobietę. Ciężko się z tego wytłumaczyć, totalna KLĘSKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE