QUIZ. Bądź jak Judyta z "Nigdy w życiu" i odmień swój los. Mistrzowie zdobędą wynik 10/10!

2023-11-28 9:04

Film "Nigdy w życiu" przeżywa drugą młodość, a nagrania w mediach społecznościowych, pokazujące, jak różni ludzie wcielają się w rolę Judyty i odmieniają swoje życia, biją rekordy popularności. Danuta Stenka, odtwórczyni głównej roli, może być dumna! Tym bardziej, że ludzie wspominają film z uśmiechem i chwalą ją za niesamowitą grę aktorską. Jak dobrze pamiętacie "Nigdy w życiu"? Da się to sprawdzić, wystarczy wziąć udział w naszym QUIZ-ie. Tylko mistrzowie zdobędą wynik 10/10. Powodzenia.

Nigdy w życiu

i

Autor: AKPA Nigdy w życiu - jak aktorzy wyglądają po latach?

Film "Nigdy w życiu", na podstawie powieści Katarzyny Grocholi o tym samym tytule, zdobył w Polsce ogromną popularność. Danuta Stenka świetnie sprawdziła się w głównej roli, wcielając się w postać Judyty, a komedia jest uznawana za jedną z najbardziej kultowych w kraju. Teraz "Nigdy w życiu" przeżywa prawdziwe odrodzenie. Kultowe sceny, odgrywane przez różnych ludzi, pojawiają się w formie nagrań w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku. To niekwestionowany hit! A czy Ty poradziłbyś sobie z trudnościami, jakie życie stawiło przed Judytą? Czy pamiętasz kultowe momenty i znasz "Nigdy w życiu" na pamięć? Tylko mistrzowie zdobędą w naszym eksperckim QUIZ-ie wynik 10/10. Sprawdź się, a potem koniecznie pochwal wynikiem.

QUIZ. Bądź jak Judyta z "Nigdy w życiu" i odmień swój los. Mistrzowie zdobędą wynik 10/10!

Pytanie 1 z 10
Jak bohaterka "Nigdy w życiu", Judyta, kończyła swoje odpowiedzi na listy czytelników?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają