Quiz Złotopolscy i Gabrielowie. Tylko kobiety. Dopasuj aktorkę do postaci

2024-02-25 8:42

Serial "Złotopolscy" to był prawdziwy hit TVP końcówki lat 90. Także w późniejszych latach - już w XX wieku - serial opowiadający o losach rodzin Złotopolskich i Gabrielów chętnie był oglądany przez widzów. Ciekawi jesteśmy, czy pamiętacie aktorki, które zagrały w "Złotopolskich". Sprawdźcie swoją wiedzę i rozwiążcie nasz Quiz Złotopolscy i Gabrielowie. Tylko kobiety. Dopasuj aktorkę do postaci.

Tak się zmieniła Ewa Ziętek od czasów Złotopolskich

i

Autor: AKPA

Serial "Złotopolscy" przez lata wciągał Polaków. Całe rodziny w każdą sobotę i niedzielę zasiadały przed odbiornikami, by obejrzeć w TVP zaraz po "Familiadzie" kolejne odcinki serialu o rodzinach Złotopolskich i Gabrielów. Ostatni odcinek "Złotopolskich" wyemitowany został w 2010 roku. Łącznie nakręcono 1121 odcinków w 15 seriach. Pamiętacie aktorki, które zagrały w kultowej produkcji TVP? Rozwiążcie nasz Quiz Złotopolscy i Gabrielowie. Tylko kobiety. Dopasuj aktorkę do postaci. Przed Wami 20 pytań i... powrót do wspomnień.

Pod quizem znajduje się galeria: Weronika ze Złotopolskich po latach. Tak się zmieniła Agnieszka Sitek

Quiz Złotopolscy i Gabrielowie. Tylko kobiety. Dopasuj aktorkę do postaci

Pytanie 1 z 20
Martę Gabriel zagrała:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki