Piotr Pręgowski, Ranczo

i

Autor: AKPA Piotr Pręgowski, "Ranczo"

Gdy skończyło się "Ranczo" Piotr Pręgowski zapadł się pod ziemię! Nie uwierzycie, co się z nim teraz dzieje!

2021-08-17 11:21

Serial "Ranczo" podbił serca widzów i wielu z nich było zawiedzionych decyzją o jego zakończeniu. Jedną z najbardziej lubianych postaci był Piotr Pręgowski, który wcielał się w rolę Patryka Pietrka. Tuż po tym, jak zakończono emisję serialu "Ranczo", aktor zapadł się pod ziemię. Dziennikarze go odnaleźli i dowiedzieli się, co się z nim teraz dzieje. Trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie!

Piotr Pręgowski prywatnie od 39 lat jest mężem Ewy Kuryło - aktorki, którą doskonale znają fani serialu "Ranczo". Żona aktora grała Wiesławę Oleś. Tuż po tym, jak TVP podjęło decyzję o zakończeniu serialu, małżeństwo zapadło się pod ziemię. Od tamtej pory Piotr Pręgowski nie pojawia się w mediach i nie podjął żadnej nowej współpracy. Dziennikarze "Twojego imperium" odnaleźli go na wsi!

- Nie nudziłem się. Korzystałem z uroków życia na wsi, dokąd przeprowadziłem się z żoną na stałe. Odkryliśmy na nowo potęgę naszej miłości, która rozpaliła w nas nieujarzmiony żar - powiedział gazecie Piotr Pręgowski.

Piotr Pręgowski z żoną uciekli na wieś! Małżeństwo z serialu "Ranczo" już nie wróci!

Piotr Pręgowski powiedział dziennikarzom, że wycofanie się z show-biznesu było jego świadomą decyzją. Wcale nie tęskni za życiem w blasku fleszy. 

- Nie cierpiałem więc dlatego że - jak większość moich kolegów i koleżanek z "Rancza" - nie dostawałem kuszących propozycji zawodowych. (...) skupiłem się na projektach teatralnych, w których gram do dzisiaj. W międzyczasie zostałem emerytem, podobnie jak moja ukochana żona, co po pięćdziesięciu latach pracy wreszcie zapewniło nam obojgu finansową stabilizację - powiedział gwiazdor serialu "Ranczo".

Dziennikarz zaczął dopytywać o jego sytuację finansową. Piotr Pręgowski odpowiedział mu z prawdziwą klasą. 

- Jeśli wolny czas (...) nazwiemy luksusem, to tak, nasze życie jest nurzaniem się w komforcie. Z finansowego punktu widzenia, też nie mamy powodów do narzekań - skwitował aktor. Przy okazji wyjawił też, że bardzo ceni sobie spokojne życie na wsi, zwłaszcza, że fani serialu "Ranczo" nie dawali mu odpocząć.

NIE PRZEGAP: Paparazzi przyłapali Andrzeja Grabowskiego z nową ukochaną! Padniecie na jej widok! [ZDJĘCIA]