Rodzina Rubików powiększyła się!

i

Autor: instagram/@agata_rubik Rodzina Rubików powiększyła się!

Urocze zdjęcie

Rodzina Rubików powiększyła się! Na jej nowego członka wydali... 10 tysięcy złotych

2022-10-06 12:43

Rodzina Piotra Rubika (54 l.) powiększyła się! Na instagramowym profilu jego żony, Agaty Rubik (36 l.), pojawiło się urocze zdjęcie. Przy okazji przedstawiła ona nowego członka rodziny! "Czekaliśmy na nią długo i oto jest" - napisała uradowana żona Piotra Rubika.

Piotr Rubik od wielu lat obecny jest w branży muzycznej, a co za tym idzie - w polskim show-biznesie. Autorski album artysty "Rubikon" okrył się potrójną platyną. Trudno znaleźć osobę, która nie znałaby takich utworów jak "Psalm dla ciebie" czy "Niech mówią, że to nie jest miłość". 

Prywatnie Piotr Rubik jest mężem Agaty Rubik, kandydatki do Miss Polonia 2005, a owocem ich miłości są dwie córki - Helena (13 l.) oraz Alicja (9 l.). W 2021 roku para wzięła udział w programie "Power Couple", gdzie pojawili się również m.in. Ewa Kasprzyk z Michałem Kozerskim oraz Janusz Chabior z Agatą Wątróbską. 

Piotr i Agata Rubikowie ochoczo wchodzą w interakcje z fanami, a tych nie brakuje - ich instagramowe profile obserwuje łącznie przeszło ćwierć miliona internautów! Latem bieżącego roku Rubikowie wybrali się z dziećmi do Stanów Zjednoczonych - odpoczywali w San Francisco oraz na Hawajach. Po beztroskiej sielance przyszedł czas na powrót do codzienności oraz... powitanie nowego członka rodziny! Agata Rubik pokazała rozczulające zdjęcie z mężem, dziećmi oraz uroczym szczeniakiem. 

"Rodzina nam się powiększyła, ale synka jak nie było, tak nie ma... 😉  Czekaliśmy na nią długo i oto jest. Poznajcie Coogee! 🐶" - napisała żona Piotra Rubika. Jak dowiadujemy się z Instagrama, do ich rodziny dołączyła suczka będąca australijskim labradoodlem. Agata Rubik w komentarzach zdradziła, w jakiej hodowli kupili szczenię. Okazuje się, że w 2020 roku cena psa wynosiła tam... 10 tysięcy złotych! 

W komentarzach możemy przeczytać, że Coogee, nowa czworonożna przyjaciółka Rubików, będzie spać w klatce kennelowej, co jest polecane przez wielu psich behawiorystów. Internauci są zachwyceni i zauważają, że szczenię świetnie pasuje do rodziny Piotra Rubika!

Australijski labradoodle powstał z krzyżówki dwóch popularnych ras: pudla i labradora. To hybryda, która nie została uznana przez Związek Kynologiczny w Polsce, a co za tym idzie - hodowle oferujące te psy nie są zrzeszone w organizacji FCI, przez co trudniej jest je zweryfikować. Wokół wspomnianych czworonogów pojawiło się sporo kontrowersji - w sieci można spotkać się ze skrajnymi opiniami (podobnie zresztą jak w przypadku przedstawicieli innych hybryd, np. cavapoo - jej przedstawcielem jest pies Julii Wieniawy, Bowie - czy maltipoo). Niemniej gratulujemy Piotrowi i Agacie Rubikom powiększenia rodziny!

Sonda
Śledzisz w sieci profile Agaty i Piotra Rubików?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają