Rubik

i

Autor: Instagram

Seks na schodach. Rubik do żony "Możesz się wypie*dolić". Padniecie, gdy zobaczycie to na własne oczy [Nagranie]

2021-03-20 10:10

Piotr Rubik szokuje fanów. Od 13 lat jego żoną jest Agata Rubik, kandydatka do Miss Polonia 2005. Małżeństwo weźmie udział w nowym programie TVN pt. "Power Couple". Tam wyjawią nam mnóstwo tajemnic o swoim związku. Już zdążyli pokazać swoją drugą twarz. Piotr Rubik zażartował z żony, sugestią o seksie na schodach. Zobacz, co stało się później. Zajrzyj do nagrania.

Państwo Rubikowie wezmą udział w nowym show. Pierwszy odcinek programu "Power Couple" ukaże się w sobotę o godz. 20:00 w TVN. Zobaczymy tam wiele gwiazdorskich par.  W sieci już pojawiły się przecieki z poszczególnych odcinków. Możemy więc zobaczyć, jak będzie wyglądała przeprowadzka Rubików do pięknej willi, w której odbywają się nagrania programu. Ze względu na to, że był to okres zimowy, Piotr Rubik chciał zachować się jak dżentelmen i wnieść żonie walizki do środka. Jednak cały czar prysnął, gdy zażartował z ukochanej. 

ZOBACZ: Skandal w "Dance Dance Dance". Widzowie bronią Roksany Węgiel. Egurrola pod ostrzałem

Agata Rubik postanowiła sama dźwigać bagaż. Jej mąż chciał ją ostrzec przed niebezpieczeństwem, ale zrobił to chwaląc się dowcipem:

Uważaj, bo może być ślisko i będzie zaraz seks na schodach! (...) Trzeba uważać, bo się możesz w każdej chwili... wypie*dolić. Haha, suchar dnia - powiedział Piotr Rubik. Sami zobaczcie reakcje jego żony Agaty. Nagranie poniżej. Będziecie oglądać "Power Couple"?

Dawid Narożny ostro do hejterów. Nie przebiera w słowach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE