Agata Rubik pokazała, ile zapłaciła za omlet na Hawajach. Cena powala!

2022-07-26 20:20

Rodzina Rubików wypoczywa właśnie na Hawajach. Podróż po Stanach Zjednoczonych relacjonuje w mediach społecznościowych Agata Rubik (36 l.). Kobieta dzieli się z internautami zapierającymi dech w piersiach zdjęciami. Nagrywa również krótkie filmiki. W jednym z ostatnich nagrań pokazała paragon, na którym widać cenę, jaką musiała zapłacić za niewielkie śniadanie dla swojej córki...

Agata Rubik pokazała, ile zapłaciła za omlet na Hawajach

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Instagram/@agata_rubik

Agata Rubik to żona kompozytora i dyrygenta, Piotra Rubika (56 l.). Od 14 lat tworzą bardzo szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się również dwóch córek: Heleny (13 l.) i Alicji (9 l.). W tym roku rodzina Rubików spędza wakacje w Stanach Zjednoczonych, co Agata Rubik relacjonuje na swoim profilu w mediach społecznościowych. Najpierw udali się do San Francisco, a po dwóch dniach ruszyli na Hawaje. To nie jest ich pierwsza podróż na wyspy - w tym malowniczym miejscu wypoczywali już wcześniej. Teraz głównie zwiedzają, spędzają czas na plaży oraz pływają w oceanie. 

Żona kompozytora dzieli się również informacjami dotyczącymi cen na Hawajach. Kilka dni temu zdradziła, że za wypożyczenie leżaków na Waikiki, czyli najpopularniejszej plaży w Honolulu, należy zapłacić 66 dolarów, co w przeliczeniu wynosi około 300 złotych. To koszt za jeden dzień! Teraz Agata Rubik pokazała paragon z jednej z restauracji. Jej młodsza córka poprosiła o omlet z szynką. Jak się okazało, za to danie trzeba było zapłacić prawie 18 dolarów, czyli… około 84 złote!

Agata Rubik

i

Autor: Instagram/@agata_rubik

Myślicie, że taka cena za jedno małe śniadanie to przesada?

Zobaczcie w naszej galerii, jaką metamorfozę przeszła Agata Rubik!

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Chciałbyś zwiedzić Hawaje?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki