Agata i Piotr Rubikowie obchodzą 14. rocznicę ślubu: „Dzielny jesteś, że tyle ze mną wytrzymałeś!”

i

Autor: AKPA/Gałązka

Agata i Piotr Rubikowie obchodzą 14. rocznicę ślubu: „Dzielny jesteś, że tyle ze mną wytrzymałeś!”

Piotr (54 l.) i Agata (36 l.) Rubikowie pobrali się dokładnie 14 lat temu, czyli 21 czerwca 2008 r. Para doczekała się dwóch córek: Alicji i Heleny. Z okazji rocznicy tego wyjątkowego dnia, żona kompozytora wstawiła na Instagram zdjęcie z uroczystości zaślubin. Na fotografii widzimy świeżo upieczonych małżonków.

Piotr Rubik poznał swoją obecną żonę (wówczas Agatę Paskudzką) na finale konkursu Miss Polonia. Jego ukochana miała wówczas 18 lat i na wydarzeniu występowała w roli modelki. Od razu wpadła w oko słynnemu kompozytorowi. Ich uczucie z dnia na dzień pogłębiało się, co nie umknęło uwadze spostrzegawczym paparazzi. Para pojawiała się wspólnie na wydarzeniach medialnych i pozowała do zdjęć na ściankach. Zakochani nie spodziewali się jednak, że fotoreporterzy tak licznie pojawią się na ich ślubie, który chcieli utrzymać z dala od mediów. Dziś, ich miłość dalej kwitnie, co można dostrzec m.in. obserwując ich wspólnie zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych. Z okazji 14. rocznicy ślubu, Agata Rubik nie powstrzymała się przed dodaniem na Instagram uroczego zdjęcia z mężem.

Agata i Piotr Rubikowie obchodzą 14. rocznicę ślubu

Żona Piotra Rubika często publikuje w sieci zdjęcia i filmy nawiązujące do podróży z rodziną oraz czasu spędzonego wspólnie w domu. Internauci docenili jej naturalność i pogodę ducha. Z okazji 14. rocznicy ślubu z Piotrem Rubikiem, Agata Rubik pochwaliła się w sieci uroczym zdjęciem wykonanym dokładnie 14 lat temu, w dniu ich ślubu.

„14 rocznica ślubu. @piotr_rubik dzielny jesteś, że tyle ze mną wytrzymałeś! ❤️ należy Ci się medal z kości słoniowej!” - podpisała post.

Pod zdjęciem młodej pary pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów:

„Wszystkiego najlepszego Kochani !!!!"

„Pełne miłości uściski dla Was wysyłam ❤️❤️❤️”

„Woooow Gratulacje 👏❤️❤️❤️ samych cudownych chwil przed Wami 🥰” - czytamy.

Mamy zdjęcie ze ślubu Piotra Machalicy, jest na nim z żoną. Ukrywał ją przed mediami, o ceremonii prawie nikt nie wiedział!
Sonda
Lubisz Agatę Rubik?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE