Agata Rubik świętuje urodziny wyjątkowej osoby. Mamy wszystko

i

Autor: AKPA

Agata Rubik świętuje urodziny wyjątkowej osoby. "Mamy wszystko"

Agata Rubik (36 l.) upubliczniła w sieci zdjęcie z prywatnego przyjęcia urodzinowego jej 60-letniej mamy. Na fotografii widzimy uśmiechnięte twarze członów rodziny Rubików. Na imprezie z okazji okrągłych urodzin pani Jolanty zebrali się zarówno najmłodsi, jak i również Ci starsi. Internauci byli pod wrażeniem urody solenizantki. Pozazdrościli jej tak promiennego wyglądu.

Piotr (54 l.) i Agata Rubik pobrali się 21 czerwca 2008 r., po dwóch latach związku. Para doczekała się dwóch córek: Alicji i Heleny. Żona słynnego dyrygenta i kompozytora często publikuje w sieci obrazy ukazujące ich wspólną codzienność. Na jej Instagramie nie brakuje również zdjęć z wakacji z najbliższą rodziną. Internauci doceniają ją za autentyczność i pogodę ducha. Ostatnio Agata Rubik opublikowała w sieci zdjęcie z przyjęcia urodzinowego jej mamy. Prywatna fotografia rozczuliła internautów.

Agata Rubik świętuje urodziny wyjątkowej osoby

Mama Agaty Rubik niedawno skończyła 60 lat. Z tej okazji, najbliższa rodzina solenizantki zgromadziła się wspólnie w lokalu, aby świętować ten wyjątkowy dzień. Po skończonej uroczystości żona Piotra Rubika pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem z imprezy urodzinowej. Na fotografii widzimy uśmiechniętych gości. Post Agaty Rubik mocno rozczulił internautów, który po chwili przystąpili do komentowania zdjęcia. 

"Życzę najlepszego dla pani Paskudzkiej a sobie przy okazji wyglądać tak za 20 lat"

"Ludzie, ktorzy smialo mogą powiedziec "mamy wszystko". 🙂"

"Wszystkiego najlepszego dla mamy!!! 🥳💐" - czytamy.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Namiętne Walentynki gwiazd - Steczkowska, Krupa i Rubik zakochane
Sonda
Lubisz Agatę Rubik?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE