Agata Rubik przeżyła dramat na Hawajach!

i

Autor: AKPA

Agata Rubik przeżyła dramat na Hawajach! "Walczę o życie"

2022-04-19 22:46

Agata Rubik (36 l.) wraz ze swoim mężem, Piotrem (54 l.) oraz dwiema córkami spędzają urlop na Hawajach. To miał być piękny, rodzinny wyjazd z okazji świąt Wielkanocnych, ale dla kobiety nie zaczął się najlepiej. Jak przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, chodzi o problemy zdrowotne.

Agata Rubik to żona kompozytora i dyrygenta, Piotra Rubika. Kiedy ta dwójka zaczęła się spotykać, praktycznie nikt nie wierzył, że ich związek przetrwa. Wiele osób uważało, że różnica wieku między nimi jest zbyt duża. Rubikowie nie słuchali jednak negatywnych komentarzy na swój temat i od 14 lat tworzą bardzo szczęśliwą parę. Doczekali się również dwóch wspaniałych córek: Heleny (13 l.) i Alicji (9 l.). W tym roku rodzina postanowiła spędzić Wielkanoc na Hawajach. To nie jest ich pierwsza podróż na wyspy - w tym malowniczym miejscu wypoczywali już wcześniej. Tym razem urlop przerodził się w koszmar, przede wszystkim dla Agaty Rubik. Jak wyznała na swoim profilu na Instagramie, prawdopodobnie zatruła się lokalnym jedzeniem:

- Kolejny dzień na rajskich Hawajach spędzony na razie w łóżku. Jest przepiękna pogoda, Piotr z dziewczynkami w basenie, a ja walczę o życie. Dawno się tak nie strułam i wygląda na to, że coś mi zaszkodziło w jednej z najbardziej wyjątkowych restauracji na świecie.

Dzisiaj, 19 kwietnia Agata poinformowała swoich fanów, że czuje się już lepiej. Dodała, że nie ma pretensji do restauracji i nadal uważa, że jest to wyjątkowe miejsce:

- Chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak źle. Dziś wracam do żywych. Nie mam pojęcia, co to było, czy jakiś rotawirus, czy zatrucie pokarmowe. Na pewno nie mam pretensji do restauracji, nadal uważam, że to wyjątkowe miejsce. Wszyscy inni czuli się dobrze, a jedliśmy to samo. Kac gigant też to nie był, bo wypiłam dwa drinki - powiedziała.

Agata Rubik screeny

i

Autor: Instagram/@agata_rubik

Zobacz metamorfozę Agaty Rubik w naszej galerii!

Allan Krupa o tym, dlaczego wybrał rapową ścieżkę, kiedy i jak powstała "Lambada"
Sonda
Lubisz Agatę Rubik?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE