"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska miała poważny wypadek! "Wrócę jak będzie to możliwe"

2023-12-02 0:39

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od tamtej chwili tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Teraz spotkał ich jednak prawdziwy dramat. Anna Bardowska w piątkowe późne popołudnie (1 grudnia) poinformowała bowiem, że uległa wypadkowi! Poznajcie szczegóły!

Ania Bardowska

i

Autor: Gałązka/AKPA

W programie "Rolnik szuka żony" uczestnicy poszukiwali przede wszystkim miłości - dla niektórych z nich marzenie to się spełniło. Dzięki temu reality show biorące w nim udział osoby zyskały rozpoznawalność i oddanych fanów. Jednymi z nich są Anna i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się w drugiej edycji kultowego programu. Ich uczestnictwo w show przyniosło im olbrzymią sympatię fanów oraz niespodziewaną popularność. Na Instagramie Annę obserwuje ponad 300 tysięcy osób! Właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o dramacie, który ją spotkał. Gwiazda "Rolnik szuka żony" uległa wypadkowi.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" miała wypadek. "Wrócę jak będzie to możliwe"

Anna Bardowska wraz z mężem prężnie działają w swoich mediach społecznościowych. 1 grudnia influencerka miała ruszać z popularną serią przedświątecznych filmów, gdzie pokazywać miała przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Jednak los napisał inny scenariusz. Gwiazda "Rolnik szuka żony" uległa bowiem wypadkowi. Poinformowała o tym na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie z karetki.

- Przepraszam Was. Miało być tak pięknie. Pierwszy vlogmas. Mieliśmy wypadek. Wrócę jak będzie to możliwe. Wszyscy żyjemy i to jest najważniejsze - czytamy na zdjęciu dodanym na jej Instastory.

Zobacz poniższą galerię:

Bardowska

i

Autor: INSTAGRAM