"Sanatorium miłości 5": Józef zagalopował się na randce z Ewą. Seniorka postawiła sprawę jasno: "Nie chcę!" [Zapis relacji]

2023-01-29 22:08

Nowy, 5. odcinek "Sanatorium miłości" upłynął pod znakiem randek! Wybrały się na nie aż trzy pary: Asia ze Zbyszkiem, Ewa z Józefem oraz Bożena z Adamem. Uczestników randkowego show dla seniorów czekały również wyjątkowe atrakcje: wyścigi konne, muzyczne kalambury oraz noc w zamku. Co jeszcze się wydarzyło? Sprawdźcie!

Sanatorium miłości 5: Józef zagalopował się na randce z Ewą

i

Autor: Facebook/@sanatoriummiloscitvp

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. W nowym, 5. sezonie uczestniczy 12 osób, które mimo dojrzałego wieku, mają apetyt na przygodę i miłość! To sześć pań: Anita, Bożena, Ewa, Iwona, Asia i ula oraz sześciu panów: Dariusz, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław.

"Sanatorium miłości 5". Co wydarzyło się w 5. odcinku randkowego show dla seniorów?

Najnowszy, 5. odcinek upłynął pod znakiem randek. Na romantyczne spotkania wybrali się Bożena z Adamem, Zbigniew z Asią oraz Józef z Ewą. Niestety, w przypadku ostatniej par nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ewa postawiła sprawę jasno i odmówiła wejścia do jacuzzi z Józefem. Jak wyznała, był to dla niej zbyt szybki krok. Senior uszanował jej decyzję i zaproponował odpoczynek na leżakach. Na szczęście randka zakończyła się pomyślnie. Podobnie było w przypadku Zbyszka i Asi, którzy chcieliby spotkać się ponownie.

W odcinku nie zabrakło również zadań grupowych i współzawodnictwa. Seniorzy wybrali się do zamku w Sobkowie, gdzie czekały ich wyścigi zaprzęgów konnych, muzyczne kalambury oraz ognisko. Seniorzy otrzymali możliwość zmiany współlokatora i spędzenia nocy w zamkowych komnatach z chętną osobą! Co ciekawe, nawet te pary, które nie szczędzą sobie uczuć przed kamerami, postanowiły, że nie chcą spędzić nocy sam na sam. Zdzisiek był bardzo rozczarowany, że Ula mu odmówiła. Na noc w pokoju z Anitą liczył też Darek, ale seniorka szybko wybiła mu to z głowy.

Sprawdźcie, co jeszcze działo się w 5. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości"!

Zobacz wszystkich uczestników "Sanatorium miłości 5" w naszej galerii!

Sonda
Będziesz oglądał/a 6. sezon "Sanatorium miłości"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki